Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 5:28

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 571 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 958 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 16, 2011 12:49 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Pred 16 leti sem vas "preklinjal", ker ni blo signala za dobit, danes vas pa "preklinjam", ker se obnašate kot da ste eni in edini ... obnašanje na ravni nacionalke, ko pač denarja, beri reklam ne manjka in te briga kaj "vrti konkurenca" ... namenoma ne bom povedal katero serijo na POP TVju, ki sploh ni slaba se trenutno lahko spremlja tudi drugje seveda s slovenskimi podnapisi ... sicer pa so precej krivi tudi vsi glavni TV ponudniki, ki ponujajo cel kup "sranja" pod pretvezo kako veliko vam ponujamo za samo par eurčkov ...
in ker vidim da @PNS mojih objav komentira sploh ne, predvidevam, da imam tudi jaz enkrat prav pa čeprav od tega nič nimam :mrgreen:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 16, 2011 13:38 
Odsoten

Pridružen: To Okt 11, 2011 19:17
Prispevkov: 149
Res je to, kar praviš, amapk je pa tudi res, da so na POP TV imeli kar nekaj zabavnih, pogovornih (neinformativnih), kvizov in podobnih oddaj, danes pa imajo samo stare filme, serije, itd... Še pred 5 leti sem si želel, da bi imel POP TV na televizorju v vikendici, danes pa na POP-ovih programih pogledam edino informativno oddajo 24ur in pa Malde in nemirne na POP BRIO. Še celo mehiške telenovele so ratale kr neki... ;)

Gledalci si želimo več zabavnih, pogovornih, dokumentarnih oddaj, kvizov ipd. namesto štirih telenovel in ponovitev istih ob dopoldanskem času :(


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 16, 2011 14:39 
Citiram:
Res je to, kar praviš, amapk je pa tudi res, da so na POP TV imeli kar nekaj zabavnih, pogovornih (neinformativnih), kvizov in podobnih oddaj, danes pa imajo samo stare filme, serije, itd... Še pred 5 leti sem si želel, da bi imel POP TV na televizorju v vikendici, danes pa na POP-ovih programih pogledam edino informativno oddajo 24ur in pa Malde in nemirne na POP BRIO. Še celo mehiške telenovele so ratale kr neki... ;)

Gledalci si želimo več zabavnih, pogovornih, dokumentarnih oddaj, kvizov ipd. namesto štirih telenovel in ponovitev istih ob dopoldanskem času :(
Ă


Zadnjič spremenil humaxboy, dne Pe Dec 16, 2011 15:06, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 16, 2011 14:59 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Citiram:
Še pred 5 leti sem si želel, da bi imel POP TV na televizorju v vikendici, danes pa na POP-ovih programih pogledam edino informativno oddajo 24ur in pa Malde in nemirne na POP BRIO. Še celo mehiške telenovele so ratale kr neki... ;)

:(
Ja, sam takrat smo bli Slovenceljni za gospodina Mitrovića še Bećki konjušari... :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: PNS
OdgovorObjavljeno: To Dec 20, 2011 9:53 
Citiram:
Pred 16 leti sem vas "preklinjal", ker ni blo signala za dobit, danes vas pa "preklinjam", ker se obnašate kot da ste eni in edini ... obnašanje na ravni nacionalke, ko pač denarja, beri reklam ne manjka in te briga kaj "vrti konkurenca" ... namenoma ne bom povedal katero serijo na POP TVju, ki sploh ni slaba se trenutno lahko spremlja tudi drugje seveda s slovenskimi podnapisi ... sicer pa so precej krivi tudi vsi glavni TV ponudniki, ki ponujajo cel kup "sranja" pod pretvezo kako veliko vam ponujamo za samo par eurčkov ...
in ker vidim da @PNS mojih objav komentira sploh ne, predvidevam, da imam tudi jaz enkrat prav pa čeprav od tega nič nimam :mrgreen:
Tudi tvoje komentarje berem ;)

Glede nato, da spremljaš SKY in ostale tuje Pay TV programe ti je cenovna politika tujih Pay TV hiš najbrž poznana. Prosim pomagaj mi poiskati primere kjer ponujajo Pay paket za ceno kot si jo predlagal za PNS?

Glede Voyo.si

Voyo je centrali projekt našega lastnika. Več o projektu najdeš tukaj:
http://www.cetv-net.com/en/press-center ... /166.shtml

Sem pozabil odgovorit še komu :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 20, 2011 10:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Glede Voya sem odprl novo temo, torej naj se debata nadaljuje tule
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=10184
Upam, da nisem kiksnil v podforumu - saj gre za spletno TV??

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 20, 2011 10:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
@PNS, daj še enkrat preberi o čem sem pisal in kaj sem pisal ... pogovarjamo se o vsebini in podobnih programih, ki so vaša konkurenca oz. zbijajo ceno tega paketa .... zamudili ste precej let ... ker je trenutno taka in taka je cena odločno previsoka ... ko pa bo taka in taka bo pa morda prava :lol:
S Skyi bi se primerjali joj hudooo :mrgreen:
Morda bi se našel kak arabski ali albanski paket, kaj pa vem :hvala:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 20, 2011 11:04 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
Tudi sky filmski kanali v Angliji niso nič posebnega. Kanalov je oggromno, samo filmi pa vseskozi isti...

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 20, 2011 11:11 
Sam prebiram že kakšni dve leti ta forum, prijavil sem se izključno zaradi PNSja!
Pri nas doma se programe iz Proplusa takorekoč ne gleda, izključno zaradi tega ker poneumljajo! Saj ne rečem, če bi se dalo bi vzel oto, ker se ne da pač ne bom.
Drgač pa HBO vas šiša po dolgem in počes!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 20, 2011 12:35 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Pri nas doma se programe iz Proplusa takorekoč ne gleda, izključno zaradi tega ker poneumljajo!
To je tvoje mnenje, mnenje večine gledalcev pa je drugačno. In večji del vedno odloča.
Tudi jaz nisem volil Jankoviča, ampak ga bom kljub temu moral prenašati štiri leta...

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 571 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 958 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited