Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 22:59

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Jan 24, 2013 23:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Tole temo odpiram izključno v zvezi s tv sporedi naše nacionalke.
Lansko leto sem jih parkrat opozoril, da imajo napake pa tudi odgovora nisem dobil in napake so seveda ostale ... Dolgo časa sem premišljeval ali ima smisel ali ne.... dva dneva nazaj sem "štartal" in to preko tulifona kjer sem se načakal da je sploh kdo dviginil in ko je dvignil seveda ni bil pravi in me je vezal...in potem spet nikogar ni bilo ... in s5 jovo na novo ... danes sem bil zmenjen s človekom, ki naj bi imel na te nesrečne sporede in sem mu pojasnil vse napake oz. kaj bi morali popraviti...poslal sem mu celo osnutek enodnevnega sporeda za katerega sem zabil ene dve uri in sva v eni uri obdelala vse od A do Ž... se je strinjal z večino in si tudi kao zapisal, vmes pa mi je pravil take neverjetne stvari, da jih zaenkrat ne bom zapisal... v glavnem je obljubil, da bodo to predelali in mi sporočil kaj in kako ... bil je zelo prijazen že prejšnji dan ko sva se zmenila in tudi danes moram reči da nimam "pripomb"....
V torek sem tudi poslal mejl (3 naslove) na MMC in jim opisal napake na njihovi spletni strani. Kmalu sem glej ga čuda dobil tudi odgovor, da so zadevo predali tehnični službi...včeraj ni bilo potem nič in ker tudi danes nič sem jim pisal še enkrat, če mi lahko povejo kdaj približno bodo to odpravili....odgovora seveda ni bilo ... zdaj bom počakal do drugega tedna potem pa bom videl kaj se ne bo zgodilo :lol:
Imam izkušnje tudi kake dve leti ali tri nazaj, ko so me prevezovali od enega do drugega in tretjega šefa...vsak je bil po funkciji višji z boljšo plačo in vsak je vedel manj o zadevi o kateri bi moral vedeti vse... Zadnji, bila je celo ženska, mi je rekla, da so sedaj najeli magistra, da bo to uredil in da bi bilo fino, če ga drugi dan pokličem in mu pomagam češ da zgleda da veliko vem :lol:
Svašta, jaz štromar naj kličem magistra , haloooo :lol:
In seveda se ni zgodilo nič s klicem in nič s sporedi...vse isto vse bogo....in prejšnji dan sem še ujel, da imajo menda najeto zunanjo firmo ...
Ko bo kaj novega bom seveda to tudi napisal...in še nekaj, po tulifono so me vprašali ali to kličem v imenu kake firme pa sem jim lepo dejal, da kličem kot fizična oseba, ki redno plačuje mesečne prispevke in mu ni vseeno če se konstantno pojavljajo napake oz. sem lepše rekel, da gre verjetno za sistemske napake :lol:

P.S. Ă

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 25, 2013 0:11 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
No, iz tega vidim, da brez potrebe jokajo o zmanjšanem prispevku. Še ni zime za Eskime (s Kolodvorske)!

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 25, 2013 1:37 
Slika
:lol: :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 25, 2013 9:52 
Odsoten

Pridružen: Če Maj 24, 2012 23:00
Prispevkov: 2033
janton, to ni nič. Za kaninski radio-oddajnik so potrebovali več, kot 15 let, da se, sploh da poslušati stereo. Analogno pa je imel prvi program interference,
ki so ji sami povzročali, V ozadju se je videlo slo2. Digitalno pa jim moč signala niha, odkar obstaja.
Po mojih izkušnjah RTVjevci niti ene stvari niso sposobni narediti, da bi delovala.
Ă

_________________
Pomoč? - 666 - Branko
Prodajam ga zaradi neuporabe in ga ne potrebujem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 25, 2013 13:06 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
ja saj vem, na RTV Slovenija nema zime...pa saj je Kreslinov Vladek lepo povedal, ko je delal na kadrovski pa je kdo prišel za službo in jo je vsak dobil, rabili koga ali ne...zato pa pravim da take nacionalke ljudstvo ne rabi sploh...
danes so očitno popravili skupno xml datoteko toda glej ga zlomka vse je oskubljeno do maximuma brez opisov samo nekaj pač da rečejo da majo...
Napake na posameznih sporedih za XML so pa seveda še vedno prisotne...
vsekakor bi bilo dobro poklicati na kadrovsko službo, da zaposlijo nekoga, ki bo ročno odpravljal napake, ki jih povzroča softver zunanje firme, ki predvidevam da je zelooo poceni in jih ostali zaposleni na RTVju ne morejo odpraviti, ker predvidevam imajo preveč ostalega dela pa tudi plače niso ne vem kaj pa še prispevek so jim zmanjšali :D

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited