Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 21:42

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: To Nov 17, 2015 21:18 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Planet TV je ob nastanku res bila "Janševizija", saj je na Siol prebegnilo veliko njegovih privržencev iz novinarskih vrst. Kasneje je malo tega "šrota" odpadlo in prevzem Siola ni uspel. Zato je sedaj "plan B" z Nova24 TV......


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 18, 2015 0:31 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Feb 26, 2013 10:05
Prispevkov: 281
Ma ne sedaj te bo ena TV spremenila prepričanje komunizem ti je dal stanovanje vsako leto si šel na morje a ja pa,dal ti je penzijo,(jaz sem jo moral sam).Vsak režim ima dobre in slabe lastnosti in seveda se spominjamo samo dobrih ,ko smo bili delavci zaštičeni kot medvedi.Sedaj pa ravno nasprotno vse pravice so ukinjene in kriv je Janša .Ali res?Problem,je da so komunisti postali kapitalisti saj so imeli vse možnosti vse v rokah.Aja Janša njega nisem nikdar volil,da ne boste,da sem njegov vernik .


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 18, 2015 4:17 
Odsoten

Pridružen: Če Maj 24, 2012 23:00
Prispevkov: 2033
Citiram:
Planet TV je ob nastanku res bila "Janševizija", saj je na Siol prebegnilo veliko njegovih privržencev iz novinarskih vrst. Kasneje je malo tega "šrota" odpadlo in prevzem Siola ni uspel. Zato je sedaj "plan B" z Nova24 TV......
Največ novinarskega "šrota" sem jaz opazil na neki drugi TV. Ta tv je najmanj 5 let poročala o strategiji
"visoke dodane vrednosti" in zgodbi o uspehu. Kje so zdaj rezultati? So. Potuhnili so se, kot podgane, kadar posije sonce. Kasneje se je pojavil sindrom deficitarnih vsebin, ker drugega ni nič ostalo... Zadnje čase pa nič. Čisti nič. Ta novinarski šrot druge TV, je še danes varen. Mirno se lahko šlepa naprej.

Prisluškovanje tel. pogovorom je z dokazi posredoval PopTv. Oddaja Epilog je na tv z nekaj 100 zaposlenih,
naredila več za Slovenijo, kot zgoraj omenjena druščina.

Tudi JanšaTV si zasluži kako leto, da se slabo/dobro izkaže, če že drugi delajo najmanj 55let TV brez rezultatov.
S plačami zagotovljenimi z zakoni in trenutnim režimom. Narod časti, če hoče ali ne.

_________________
Pomoč? - 666 - Branko
Prodajam ga zaradi neuporabe in ga ne potrebujem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 18, 2015 6:56 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Janša se je že nekoč "izkazal"...
Hvala, NE!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 18, 2015 13:25 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Feb 26, 2013 10:05
Prispevkov: 281
Problem ni samo slovenski primerjaš svetovno je enako,da te farbajo kar želiš slišati.Primer današnji kriza beguncev ne veš komu verjeti.Po mojem mnenju novinarji so več krivi kot tisti,ki so šli v Parizu v raj.Tako,da objektivna TV ne obstaja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: Po Feb 05, 2018 15:14 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 01, 2018 7:57
Prispevkov: 3
Mogoče pa to TV kmalu zagledate tudi na satelitu...... :mrgreen:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: JJ TV ali Nova24 TV
OdgovorObjavljeno: Po Feb 05, 2018 15:32 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Apr 29, 2014 22:50
Prispevkov: 1006
Seveda! Če ne bo pufa, bojo pa darovi Zaplankancev in Ovac, ki slepo sledijo firerju!?!

_________________
ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB
EDISION OS MIO+ 4K COMBO

SONY KD55XE7096BAEP


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited