Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 12:01

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Nov program TV 1 (BiH) @ 16°E
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 16, 2010 11:04 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
TV 1 iz Bosne in Hercegovine na 16. st. vzhodno.
Na vroči balkanski ptici bo kmalu štartala še ena nova TV - tokrat iz Bosne in Hercegovine.

Kot kažejo prvi podatki naj bi tu štartala televizija TV1 katero ustanavlja uspešna poslovna ženska SANELA DIANA JENKINS. Televizija TV 1 bo oddajala iz poslovne zgradbe VILE PARK iz Sarajeva. Omenjena TV naj bi oddajala zabavno filmski dokumentarni program, vsako uro pa naj bi imeli 5 minut novic, v večernem času pa polurni termin za informativno oddajo. TV 1 naj bi sodelovala z eno od lokalnih televizij v Bosni in Hercegovini. Med zaposlenimi naj bi bilo 50 novinarjev, tehnikov, režiserjev....imeli pa naj bi vrhunsko tv tehniko. Testno oddajanje najdemo na frekvenci 12615 GHz ver. SR 2800 FEC 3/4. (vir: Vito Plavčak, SateliTV.net Slovenija)


Promo video: http://www.youtube.com/watch?v=3MXc3AlzOcE

Slika
"Poslovna ženska" SANELA DIANA JENKINS. :mrgreen:
W: http://en.wikipedia.org/wiki/Sanela_Diana_Jenkins

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 16, 2010 14:17 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
ne bit žleht R@v3Sp@c3 bo še kdo kaj posumil :lol:

očitno tale nije prava Bosanka :lol:

Sanela Diana Jenkins, izgnanka iz Sarajeva, ki živi v Londonu, kjer je poročena z milijonarjem Rogerjem Jenkinsom, direktorjem banke Barclay, se je pred kratkim izkazala kot odlična soprogova poslovna partnerica. Lepotica, ki ima 36 let, je svojemu 52-letnemu možu pomagala tako, da je očarala katarsko kraljevo družino in jo pregovorila, da so v banko njenega moža vložili 7,3 milijarde funtov. To je rešilo Jenkinsovo banko, njene komitente in zaposlene v njej.

"Med srbskim obleganjem Sarajeva me je oče nagovoril, da zapustim Bosno in se rešim. Pobegnila sem mimo barikad, peš in z avtobusom in dobila zatočišče na Hrvaškem," pravi Diana, ki je v London prišla leta 1993. "Nisem znala angleško, bila sem brez denarja, zato sem pospravljala po domovih, prodajala nakit in delala v restavracijah. Moja sarajevska diploma ni bila v Angliji nič vredna, zato sem začela znova. Končala sem računalniški tečaj, v Brixtonu vpisala študij in diplomirala."

Leta 1995, osem dni pred koncem vojne, ji je umrl brat, tik pred njegovim 21. rojstnim dnevom. "Zame je bil to konec Sanele, spremenila sem ime v Diano in vso žalost prebrodila s svojo filozofijo: pomagati ljudem in gledati naprej s svetle strani življenja."

Takrat je spoznala Rogerja Jenkinsa, ki je bil ločen, živel v najetem stanovanju, ni bil bogat, niti slaven. Po desetih letih zakona imata dva otroka. Roger je leta 2005 zaslužil 75 milijonov funtov.

In tudi ni "prava ženska" saj očitno iz revežev dela miljarderje :lol:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 17, 2010 4:59 
Citiram:
:lol:
Fovšija ali nerazumevanje?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited