Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 10:01

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 17, 2012 16:18 
Citiram:
Na 12226 H 27500-3/4 imam kanal FX s kar 70% signala (aja kockat mi zacne pod 61%), mi je pa cudno zakaj nimam National Gepographica pol, ker je na istem transponderju hmm :?

Kok mas ti kej signala?
Meni je ta signal zelo zelo na meji, ampak je gledjiv ne kocka. Govorim samo NG. Da bi bili drugi kanal na istem trans. močnejši, se mi zdi nemogoče.Preverim zvečer...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 17, 2012 16:21 
Evo ravno sem preveril ... dela zadeva + nat geo tud dela, samo je ime neki AD NAT GEO pa ga nism najdu, sam je brezveze ker je jezik arabski :lol: signala je pa par procentov oz. zvecer cca 15% rezerve

Men osebno so itak samo teli programi zanimivi:
MBC MAX
MBC 2
Fox Movies
Panorama Action
MBC Persia
Al-Nahar Movies
TOP MOVIES
MBC Action
MBC 4
FOX
MBC 1
MBC 3
MELODY HITS

Druzga ne gledam :-) sm pa ze neki let spremlju MBCje preko Badra4 in pa se tele kanale preko streamov, tko da zdej sm sam tolk nadgradu, da mam se Al-Nahar Movies in TOP MOVIES na listi, ki ju prej nisem imel in da ne kurim interneta za TV :D FX sm mel na streamu pa mi niti ni tolk zanimiv-samo sranje vrtijo :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 17, 2012 22:25 
trenutno cca 17-18% rezerve na nat geo :lol: noc ima svojo moc :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 18, 2012 10:02 
Spimpal do konca :D FX TV imam zdej cca 7% rezerve cez dan ob najvecjem soncu, zvecer pa do 20% :lol: yeeeey! zdej pa lojtro pospravit pa akcija :D Mam pa zdej tko top movies cca do 15-20% rezerve MBC pa signal od 80-83% :) cez dan pa par procentov pade vse skup 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 18, 2012 12:36 
Evo zdele je pa sonce pokazal svojo moc :D mal kocka NAT GEO ampak se da gledat :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 18, 2012 15:44 
Citiram:
Evo zdele je pa sonce pokazal svojo moc :D mal kocka NAT GEO ampak se da gledat :D
Daj sliko od GUIja od sprejemnika, da vidim, kje je tvoja meja gledljivosti v %.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 18, 2012 22:55 
Zdej sm ugotovu kva je problem ... soncek, tko da od cca 1-5 popoldne kocka ... sej sm napisal, da pri cca 61-63% zacne kockat, odvisno od kanala ... na dreambox 500 cist prva generacija :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 20, 2012 11:52 
Danes za cuda mi pa ze zdele kocka FX in NAT GEO :? upam da ni kej potres ponagajal hmmmm ampak skoraj nemogoce, ker je antena full zategnjena hmmm :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 20, 2012 12:26 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: So Jan 02, 2010 20:14
Prispevkov: 254
Citiram:
Danes za cuda mi pa ze zdele kocka FX in NAT GEO :? upam da ni kej potres ponagajal hmmmm ampak skoraj nemogoce, ker je antena full zategnjena hmmm :?
Hiša ni zategnjena.Tako razmišljaš kot eden moj znanec, ki je dal satelitsko na smreko, bolj je aneno zategoval bolj je smreka rasla

_________________
Matjaž »»»»»


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 20, 2012 15:48 
Hehe ma ja samo vseeno, mene potres se prebudil ni :D tezko vrjamem da bi jo kar prestavlo, ampak je problem ker cez dan je kanal kr na meji ampak bomo videli kaj bo zvecer :D


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited