Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:22

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 17, 2005 17:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
To sem dobil od enega prijatelja http://www.multilnbdish.com/images/Wave ... Serial.jpg
Na mojih navodilih ni nobene serijske številke. poglejte še ostali kupci teh anten ali imate originale. Moja zgleda, da ni.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 17, 2005 18:31 
No,glavno,da lovi!¨
Koncemkoncev tudi ponarejen Rolex kaže točen čas,a ne!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 17, 2005 18:58 
Mojo RaweSkabier sem že pri prehodu Gibraltarja štamplal od strane zakletih fitopataloga .Dobila je certifikat za EU od Maroko GG tu sem ji samo popravil mal elevation zarad približka severnemu povratniku. Nisem pa podkladal šajbce pa kajle kot je to počela admin in ostala equipe na Wave Plagiater.


________________________________________________
Ordinacija je kljub morju še zmerej zakleta i kot taka dostopna širokim množici njih malim i veliki potrebi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 0:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
V glavnem nastavljanje elevacije je bistveno bolje rešeno kot pri tisti, ki sem jo opisal pred leti in je imela tak logotip.
Se pa originalke delajo tam doli nekje v Aziji, tako da ne vem kak smisel ima to nekje drugje delat. po moje so iz iste fabrike, samo brez logotipa in serijske


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 8:29 
Točno tako to je!Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 9:22 
In v čem je problem, če ni original. Ponavadi so replike boljše od originalov :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 16:19 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
In v čem je problem, če ni original. Ponavadi so replike boljše od originalov :wink:
Gizmo bi rekel v poštenju. Saj tud ponarejena kartica lovi več programov od originalke pa vseno originalka več stane. Nabavna cena ponaredkov je precej nižja od nabavne cene originala. A ni velecenjeni admin organizator tega nakupa vedno prisegal na poštenost in ne odiranja kupcev.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 17:22 
Ni pri tem organizator nakupa prav nič kriv(pa pri tem prav nič nimam,le
korektnosti radi).
Niti trgovci,ki se ukvarjajo s prodajo WF,v glavnem o tem niso nič vedeli.
Je celo prekleto možno,da so antene iz iste fabrke!
Mogoče pa se kje dobi nalepka,pa bo volk sit in koza cela!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 22:43 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Bi šel kar nekaj stavit, da sem takoj ko sem dobil probni primerek na forumu opozoril, da je drugačna in da ni nalepke, a se mi ne da iskat po forumu, čeprav bi to lahko naredil v minuti - upam, da se ni kaj izbrisalo.

Vedno je bila tudi možnost, da se nakup prekliče, dreamboxer je imel možnost odpovedi celo ko je bila antena že meter od njega - bi jo hitra pošta odpeljala takoj drugemu kupcu.

Toliko o poštenju

Se pa meni teorija o isti fabriki zdi vedno bolj verjetna. Kaj storiti, če prodaja zaradi visoke cene ne gre najbolje, fabrika stiji... Lansiraš cenejše primerke brez nalepke, del proizvodnje pa še vedno prodajaš zagretežem za originale.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 19, 2005 6:59 
Cene WF so itak vmes že padle same po sebi.
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited