Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 13:04

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 19, 2005 7:57 
Ta zadnja misel, gosn Mirko je še kako prisotna dol pri nas. Kadar sem šel v lozo lovit ukusne gamse , leoparde , vajsmilerjeve gazele in sem nazaj nosil mamute je starešina moj otac oca nazaj do moga oca govoril.:
" Moj sin Veliki Nevin lovi že bolje kot jaz, pa ga bom še naučil ! "

Nikol nisem razumel ,da tle pri vas kupujete neke stvari ,npr .vrečke za kruh in toilet najboljšega in največjega soseda z njihovimi logotipi pa hodite po ulicah kot opice in jim delate reklamo ,ki ste mu jo plačali. Plastika je plastika piše al ne piše .Jast grem pa kupim 10 komada iznenada v paketu 150 kg vrečk za smeti brez logotipa jih na šalteru odprem vržem 9 ostalih ,eurocrem ,zmrznjene vampe in veceračko v globino ene ter še kakšen malenkost tud za priboljšek.Plačam pa grem pa me gledajo kot lopova in klošarja.Zato ker vse nesem v močnejši 150 kg vrečki za smeti brez logotipa ,ki je še cenejša od tistga porisanga.In čista ter eko.

____________________________________________________________

Radi neizumrtja je tumačka ordinacija razširila djelatnost na dopunsku antikvarnu robu. Drži se original Stradivari , še igra iz leta 1985 , edini lastnik po pristupačnim cijenama.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 19, 2005 11:57 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
[quote="mirko53"]Cene WF so itak vmes že padle same po sebi.
Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 8:49 
Citiram:
Bi šel kar nekaj stavit, da sem takoj ko sem dobil probni primerek na forumu opozoril, da je drugačna in da ni nalepke, a se mi ne da iskat po forumu, čeprav bi to lahko naredil v minuti - upam, da se ni kaj izbrisalo.
......
Jaz potrjujem, da sem zadevo nabavil z vedenjem, da ni original, ki je bil skoraj duplo dražji. Tehnični pa je zagotovo na to opozoril, še preden smo začeli zbirati končna naročila. In ne počutim se nič krivega, da nimam originala. Imel sem priložnost videti v živo tudi original. Meni je vizualno pleh isti na obeh... :roll:


Zadnjič spremenil igorm, dne Po Jun 20, 2005 14:26, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 11:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Citiram:
Bi šel kar nekaj stavit, da sem takoj ko sem dobil probni primerek na forumu opozoril, da je drugačna in da ni nalepke, a se mi ne da iskat po forumu, čeprav bi to lahko naredil v minuti - upam, da se ni kaj izbrisalo.
......
Jaz potrjujem, da sem zadevo nabavil z vedenjem, da ni original, ki je duplo dražji. Tehnični pa je zagotovo na to opozoril, še preden smo začeli zbirati naročila. In ne počutim se nič krivega, da nimam originala. Imel sem priložnost videti v živo tudi original. Meni je vizualno pleh isti na obeh... :roll:
Kje je original 52000 SIT. (cca 216 €) Sami vizualni strokovnjaki za pleh. pridi mimo mene ti pokažem par vzorcev pleha ti boš pa povedal na osnovi vizualnega pregleda kateri je boljši in zakaj.

Jaz pa nisem vedel da je ponaredek. Ves čas se je govorilo, da kupujemo wave frontier. Originalka po specifikaciji preživi burjo pri meni. Ali bo tudi ponaredek pokončno prenesel naš vetrič ?

Gospod Tehnični hvala za od vas tako opevano poštenost. prosil bi vas samo še za eno majhno žrtev. Odgovorite na zastavljeno vprašanje na naslovu teme .

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 12:11 
ce si jo navelicu jo lahko prodas po polovicni ceni, kupca bos zagotovo najdu.
Pol pa nabav originalko, pleh je pleh, :wink: titanium je pa titanium.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 14:23 
Citiram:
Kje je original 52000 SIT. (cca 216 €) Sami vizualni strokovnjaki za pleh. pridi mimo mene ti pokažem par vzorcev pleha ti boš pa povedal na osnovi vizualnega pregleda kateri je boljši in zakaj.

Jaz pa nisem vedel da je ponaredek. Ves čas se je govorilo, da kupujemo wave frontier. Originalka po specifikaciji preživi burjo pri meni. Ali bo tudi ponaredek pokončno prenesel naš vetrič ?

Gospod Tehnični hvala za od vas tako opevano poštenost. prosil bi vas samo še za eno majhno žrtev. Odgovorite na zastavljeno vprašanje na naslovu teme .
Kupovali smo Wave Frontier obliko antene. Tehnični je dobil anteno prvi in še isti dan napisal naslednje:
Citiram:
Antena je kar dobro narejena, sploh embalaža je za na luno in nazaj. Je pa malo čudno to, da ni nikjer napisa Wave Frontiere, temveč je ime firme Maximum Tajvan. Denmark piše samo na zadnji strani navodil.

Je pa vse tako podobno oziroma enako kot na spletni strani http://www.multilnbdish.com Po moje gre za prenos tehnologije v Tajvan. Celo Part list je enako oblikovan, le nekaj pozicij je pač drugačnih.
V naslednjem postu omenja, da so na naši verziji antene celo neke dodatne ojačitve antene, ki jih na originalu ni, specifikacije pa so enake.

Sicer pa je na moji škatli celo pisalo WaveFrontier z razliko od tiste embalaže od Tehničnega. Morda imam celo "original"?

Se strinjam z Matjažem. Kolikor vem pa je tudi na originalnem WaveFrontierju treba nekaj resnih predelav nosilcev, če hočeš postavit kot se spodobi, podrobneje pa povejte tisti ki montirate. Tisto o plehu pa je malo vzeto iz konteksta. Mi niti na kraj pameti ne pride ocenjevanje enakosti pleha, da ne bo pomote, ker res nisem strokovnjak za pleh.

Sicer bi se bilo bolje pogovarjati o bolj konkretnih stvareh, kaj naj bi bilo narobe s to anteno. Bojazen, da nima istih specifikacij kot original? Da ne bo preživela burje? Da ne lovi isto kot original, ker je slabo zvita? Da ima slabše nosilce za anteno ali LNB-je kot original? Previsoka cena za ponaredek (reklamacija po petih mesecih)? Ali je nekdo pokasiral provizijo za prodajo ponaredka kot original?

Dreamboxer, ne zameri :wink: Raje kot primerjat pleh pridem na Vipavsko na dober kozarček vina.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 15:44 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
ce si jo navelicu jo lahko prodas po polovicni ceni, kupca bos zagotovo najdu.
Pol pa nabav originalko, pleh je pleh, :wink: titanium je pa titanium.
hočeš reči po pravi ceni ki velja za ponaredke. Ne rad bi le da se mi vrne razlika kupnine, ki sem jo plačal za ponaredek (seveda če to je) ali da se mi zamenja anteno z original wavefrontier.

Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 16:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Zanimivo, na moji škatli pa nikjer WaveFrontier, pa stenski nosilec je bil zraven, in to na videz enak kot pri originalki, samo če tole prenese 100km/h naj me koklja brcne. Vse se gunca, saj je mehansko kar se tiče statike povsem zgrešeno konstruirano.
Torej hvala bogu, da niste dobili original nosilca, jaz jo imam v zavetrju, pa tudi če dol pade bo padla na balkon 1,8m niže.

Kar se pa tiče vračila pa bo mal prepozno, vsi ste lahko in tudi ste prebrali, kar sem napisal in je ponovil igorm, anteno bi lahko vrnili po hitri pošti, kar je bilo dreamboxerju tudi ponujeno. Po pol leta ali še več nekaj vračati, ker se ti zdi da morda ni to kar misliš da si kupil pa ne vem no.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 20, 2005 18:00 
@dreamboxer, za začetek definiraj kaj ponaredek je. Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited