Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 1:55

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 45 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 04, 2006 23:25 
Ja, če o tem govorimo moramo govoriti o reprezentativnem, vsakdanjem, povprečnem vremenu, ne pa o vesoljnem potopu. Torej če kablašem v našei vasi dela, zakaj ne bi tudi meni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 09, 2006 12:48 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Kdo v slo prodaja triax 110cm, sam za info!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 12:42 
No kje bom kupil 1,2 tako rekoč že vem. Sedaj me zanima nekaj drugega. Anteno kupujem zaradi amosa in fuzbalskih feedov. Odločil sem se že, da bom na anteno obesil 4w, 7e in 10e. Sedaj pa vi na podlagi svojega znanja prosim svetujte: katere lnbje se mi še splača dati zraven, oz. katere lahko dam glede na lego in glede na vsebino, torej fuzbal in katerega se mi splača (glede na vse) nacentrirat?

Hvala


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 14:19 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Daj kupi na Vrhniki Gib125 in polarmount in aktuator! To ti je najboljša varijanta! Fuzbal pa lahko gledaš tudi recimo na 42°E tv8, sinoči je bila tekma milan:roma!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 14:49 
Citiram:
Daj kupi na Vrhniki Gib125 in polarmount in aktuator! To ti je najboljša varijanta! Fuzbal pa lahko gledaš tudi recimo na 42°E tv8, sinoči je bila tekma milan:roma!
Ja ravno na Vrhniki jo bom kupil. Kaj pa je polarmount in aktuator?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 17:43 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Polarmount je mehanski del za obračanje antene (poglej slike na bolhi, jaz ga prodajam), aktuator ti pa obrača anteno, zraven tega potrebuješ še V-box oziroma pozicioner, ki ga preko digitalnega sprejemnika avtomatsko krmili, najbolj precizna zadeva kar se tiče obračanje antene!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 19:01 
Citiram:
Polarmount je mehanski del za obračanje antene (poglej slike na bolhi, jaz ga prodajam), aktuator ti pa obrača anteno, zraven tega potrebuješ še V-box oziroma pozicioner, ki ga preko digitalnega sprejemnika avtomatsko krmili, najbolj precizna zadeva kar se tiče obračanje antene!
To je motor kajne. Nene. Po premisleku sem se odločil, da ga ne bom imel. Hvala za ponudbo, vseeno.

No preberite si še enkrat prvotno vprašanje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 19:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ne se hecat, če hočeš lovit fide je motor in 120cm nuja, zraven pa daš še eno fiksno 55cm za Astro in HB.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 19:56 
Citiram:
Ne se hecat, če hočeš lovit fide je motor in 120cm nuja, zraven pa daš še eno fiksno 55cm za Astro in HB.
Pa se ne hecam. Za astro, hotbird in eurobird1 pa že imam 85 cm. Torej ne moralizirajte mi, ampak odgovorite prosim na prvotno vprašanje. Motor pa lahko še vedno dokupim, če mi bo pasalo in ne, ker mi boste vi tako rekli. Imam dovolj pametne razloge, da ga nimam.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 12, 2006 20:11 
ne se kregat, hehe, no vsak zase ve. A mas motor pa en lnb cist cool zadeva. A pa multiii anteno pa pahljaco lnb-jev. Tud dober saj tko pravjo. Na zacetku pa so skoraj stepel ker pleh ni bil original. :shock:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 45 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited