Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 19:31

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 31 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 29, 2006 22:25 
Pa kaj je zdej tlele. Jst vas sprasujem o zame pomembni odločitvi vi pa se tle jebete. Kaj sem pa zvedel. nič. Vse ostalo sem o rji pa o 1,5 anteni, pa o dostavljhanju antene na dom, pa da so izginila sporočila pa še kaj. Da bi pa nekdo, ki se ima za nekega izkušenega člana napisal "Ja za boljši sprejem se splača kupiti dražjo anteno", ali pa "ne kvaliteta signala se skoraj ne pozna, tako, da če imaš kaj ugodnega izkoristi"-npr. edino en post od tehničnega mi je minimalno koristil. Ne sprašujem podatkov, ki jih lahko kje doboim, pač pa rabim nasvete. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 29, 2006 22:51 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kar sem vedel, sem povedal, govoric zelo nerad širim, je po povsod dosti vernikov, ki so prepričani v svoj prav, čeprav ni resnice v njihovih trditvah.

Drži se zlatega pravila več denarja več muzike in malo preveri da ne naletiš na kakega tipčka, ki nateguje vsevprek.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 29, 2006 22:58 
@16, najbolje bi bilo, če si kje dobiš >1,5m eno profi rabljeno anteno. Dva iz tega foruma imata 1,8m pa jih je prišla rabljena tam nekje recimo 40 k sit, vključno z profi LNBjem. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 29, 2006 23:08 
Ja res je. Vendar 1,5 rabljeno bom tezko dobil, nova pa je predraga.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 29, 2006 23:15 
Ja sej ali pa 1,8, sej ni važn, eno veliko rabljeno prosim :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: pomen
OdgovorObjavljeno: Če Nov 30, 2006 13:13 
Moja sporočila nimajo nič z lomljenjem pa tudi nič s provociranjem. Eni imajo na forumu pač moč, ker so si jo vzeli in delajo, kar pač hočejo, pri tem pa sem jim niti ne zdi potrebno sporočiti, zakaj so kaj naredili. Prav nič ne bi izgubil, če na tem forumu ne bi mogel več sodelovati. Bi pa v duhu demokratičnih načel bil o taki odločitvi rad vsaj minimalno poučen in informiran. Pozdrav vsem bolj in manj pametnim. :kaj se more: ( Kaj se more. ) :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 30, 2006 15:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Lahko bi vsaj priznal, pameten si dosti...verjetno bolj kot jaz. Upam, da boš to svojo pamet usmeril v kaj bolj pametnega, kot pa iskanje vejic, pik in rje na anteni :D

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: janton
OdgovorObjavljeno: Če Nov 30, 2006 15:52 
@janton, predvsem bi bilo pošteno, da napišeš, komu namenjaš katero od svojih sporočil. Sam bi se v tvojem zadnjem tudi našel, vsekakor ne pri rji, ker o tem nisem nikoli pisal. Takšna sporočila kar tako poprek ničemur ne služijo. Sam provociram izjemno redko, poskušam le pri najbolj pametnih in vesvednih. Vedno pa ob tem pričakujem kak iskriv odgovor brez užaljenosti, vendar take odgovore dočakam sila redko ali nikoli.

@16, ti si se na tem forumu pa tako ali tako zaklinjal, da boš kupil 1,2 m anteno in to na Vrhniki. O tem, kaj je dobro in kaj ni, boš pa lažje kakšen konkreten odgovor dobil na katerem od forumov preko meje. Na nekaterih so člani res pripravljeni pomagati drug drugemu.

Pozdrav. :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: janton
OdgovorObjavljeno: Če Nov 30, 2006 16:03 
Citiram:
@janton, predvsem bi bilo pošteno, da napišeš, komu namenjaš katero od svojih sporočil. Sam bi se v tvojem zadnjem tudi našel, vsekakor ne pri rji, ker o tem nisem nikoli pisal. Takšna sporočila kar tako poprek ničemur ne služijo. Sam provociram izjemno redko, poskušam le pri najbolj pametnih in vesvednih. Vedno pa ob tem pričakujem kak iskriv odgovor brez užaljenosti, vendar take odgovore dočakam sila redko ali nikoli.

@16, ti si se na tem forumu pa tako ali tako zaklinjal, da boš kupil 1,2 m anteno in to na Vrhniki. O tem, kaj je dobro in kaj ni, boš pa lažje kakšen konkreten odgovor dobil na katerem od forumov preko meje. Na nekaterih so člani res pripravljeni pomagati drug drugemu.

Pozdrav. :kaj se more:
Sej jo bom in sedaj je konec, prek meje pa se mi ne da jebat, raje dam tistih 10000 sit vec.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: janton
OdgovorObjavljeno: Če Nov 30, 2006 16:41 
Citiram:

Sej jo bom in sedaj je konec, prek meje pa se mi ne da jebat, raje dam tistih 10000 sit vec.
:D :D :D

@tmurgel1, zaprosi za azil na hrvaškem, mogoče naredijo še eno izjemo.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 31 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited