Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 9:37

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 19:00 
Odsoten

Pridružen: So Feb 10, 2007 18:04
Prispevkov: 26
Torej kaj pol nardim, če kupim eno dig. sat. npr v bigbangu?
Zadnjič sem eno gledal za 130 eur, sam nič ni blo videt, da bi imela modul za kartice...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 19:28 
Za začetek kupi Sky Star 2.....pozneje pa še kak sprejemnik za familijo :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 19:30 
Je dobro, če ima sprejemnik možnost uporabe kartic, ni pa nujno. So tudi drugi načini da vidiš, kar je sicer zaklenjeno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 19:48 
Citiram:
Torej kaj pol nardim, če kupim eno dig. sat. npr v bigbangu?
Zadnjič sem eno gledal za 130 eur, sam nič ni blo videt, da bi imela modul za kartice...
kot prvo: jaz ti ne svetujem kupovanja po trgovinah,raje kupi od kakšnega monterja.
drugič: odločit se moraš kaj bi pravzaprav rad(je precej varjant,malo poglej po forumu)-malo denarja malo muzike to moraš vedet...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 20:03 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Obrni se na monterje, ki jih je tudi na temle forumu nekaj in če se upajo tu javljati, so gotovo med boljšimi, tako strokovno, kot etično - vsaj zdi se mi.
Oni ti bodo povedali tudi kaj o čemer tu ne smemo. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 20:07 
Ni ravno vse v denarju. Ljudje imajo sprejemnike, ki stanejo skoraj 10 krat manj kot moj ct, gledajo pa vse, kar gledam jaz. Mislim na SAT programe, ne pa tudi na dvbt-t. In niso vsi monterji tako prijazni, da bi "prodajali" skrivnosti, ki jih ponujajo sprejemniki.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 20:18 
O ,je dost v denarju je,dost bolj zamudno je programirat poceni sprejemnike kot pa za več denarja...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 20:19 
Odsoten

Pridružen: So Feb 10, 2007 18:04
Prispevkov: 26
:)
Daleč od tega, da nameravam kupiti v trgovini. Kot prvo se samo zanimam, da izvem osnovne stvari...
Potem se bom odločil za en sprejemnik, poiskal na internetu, kje se ga dobi najcenejše, kupil in zmontiral sam.

Iščem pa DVB-T/ SAT sprejemnik z MPEG 4, da ne bom potem kupoval še en sprejemnik za DVB-T.

Kako se kaj obnese DVB-T/ SAT sprejemnik GI-T/S830CI Xpeed ? Ima kdo kaj izkušenj?
119,00 EUR za sprejemnik + cca 50 EUR za modul, toliko sem pripravljen reskirat.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 20:36 
Kje boš pa dobil ta sprejemnik za tako ceno + modul?Sprejemnik je za zemeljsko in sat.kakšen pa je pa ne vem.Vem da je podpora za kaj več videt.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 13, 2008 21:09 
Odločitev, da z eno potezo rešiš zemeljske in satelitske je dobra. Za tole ceno pa ne bo ravno kaj prida uspeha. Moje skromno mnenje.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited