Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 7:02

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: DVD R/RW
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 12:16 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
A ma kodo izkušnje s snemanjem DVD-jev.Prosm če lohka mal opiše potek snemanja.Imam Nero Burning 6,ki podpira snemanje DVD-jev.Kako presneti film ki ma recimo 7Gb na DVD s 4.7Gb.S kakim programom bi se lohka rešil odvečnega materiala na DVD da bi posnel sam film.

Hvala za odgovore!
:?: :?: :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 13:03 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
najdi film fajle in jih prekopiraj...

drugace pa uporabno orodje je na www.divx-digest.com al pa www.dvdrhelp.com

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka: DVD R/RW
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 18:01 
V nekaj dneh bos izvedel, kako se kopira dvd-9 (obicajni originalni DVD) na navadni DVD-4 (7.4G DVD) in kako se dodatno zapece na DVD se slovenske podnapise-morda bo clanek v reviji telstar-samo se se ne ve, ker je tukaj veliko piratskega dela vmes. Drugace me pa zanima, ce kdo ve ali lahko naredimo kopijo originalnega DVD filma, ki smo si ga kupili-ampak je brez slovenskih podnapisev-da bi film naredil kopijo in dodal podnapise-to kopijo bi uporabljal samo zase-namrec sprasujem glede zakona-zaradi clanka.
Ce bo clanek v reviji bos to vse tam izvedel-ce bo clanek v reviji izves jutri ali pojutrisnjem-ce bo clanek lahko v reviji, drugace pa me dobis na ZS.
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 0:56 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
pomoje ne sme bit problem...sej imas lahko divx tudi zase :D...si pac naredis se en dvd zase..

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 7:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Po moje ga smeš prekopirati le če DVD ni zaščiten, ker če je zaščiten je zaščiten tudi zato, da ga ne bi skopiral zase.
Ali so vsi filmski DVD-ji zaščiteni pred kopiranjem? - če niso, potem je pisanje o kopiranju in dodajanju podnapisov povsem legalno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: DVD R/RW
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 10:35 
Zivjo!
Kar nekaj mojih originalnih DVD filmov ni zascitenih proti kopiranju in jih lahko normalno skopiras+zripas na DVD-4-kupljeni pa so bili v Bofu, Bigbangu-se celo dva sem kupil v Londonu in sta originala-eden je regija 1 in eden regija 0-pa noben od njiju ni zasciten!
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 10:42 
Ne poznam tu,toda v italiji so zaščiteni samo tisti iz video izposojevalnic.
(Blockbuster),ker zakon predvideva,da si vsak lahko naredi rezervno kopijo svojega,kupljenega materiala.Davek na avtorske pravice,pa se
zdaj tam itak plačuje pri praznih cd/dvd,zato so proti italiji ti izdelki tukaj (za zdaj) cenejši.
_________________________________________________
Nekje sem slišal,da se da tudi te (zaščitene)kopirati/divx-irati,toda to so samo govorice :twisted:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 21:11 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Mogoče sm slabo postavu uprašanje kar se tiče snemanja z DVD R/RW komponentami.Ne zanima kje se da kupiti DVD zaščitene ali ne,al pa kje jih je kak posameznik kupil.Za to si odprite svojo temo o DVD medijih.Mene sam zanima a ma kdo izkušnje s snemanjem,kak program uporablja,kako rippa filme iz dvd-jev in podobno kar spada zraven.

Hvala za razumevanje.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: DVD R/RW
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 21:18 
V nekaj dneh bos izvedel, kako se kopira dvd-9 (obicajni originalni DVD) na navadni DVD-4 (7.4G DVD) in kako se dodatno zapece na DVD se slovenske podnapise-morda bo clanek v reviji telstar-samo se se ne ve, ker je tukaj veliko piratskega dela vmes. Drugace me pa zanima, ce kdo ve ali lahko naredimo kopijo originalnega DVD filma, ki smo si ga kupili-ampak je brez slovenskih podnapisev-da bi film naredil kopijo in dodal podnapise-to kopijo bi uporabljal samo zase-namrec sprasujem glede zakona-zaradi clanka.
Ce bo clanek v reviji bos to vse tam izvedel-ce bo clanek v reviji izves jutri ali pojutrisnjem-ce bo clanek lahko v reviji, drugace pa me dobis na ZS.
Lep pozdrav


A ne znas prebrati kaj pise-pocakaj 1 dan no-kaj si tao nestrpen.
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2004 4:25 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Moja kritika sigurn ni letela nate Nejc0.Tvoj članek sm vidu.Hvala za sodelovanje.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited