Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:26

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 29 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Jupi, nova revija je zunaj...
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 18:02 
Nova revija je zunaj :-) Jo je že kdo prebral?

Mene nekaj zanima, ali je kakšna možnost vključiti spored za POP, TVSLO ali ni prostora? Ker na nekaj straneh so filmi opisani, sporeda pa ni. Vem da je za Sat TV samo, ampak ideja moja pa je, da bi lahko Telstar pokril spored za vse, primeš samo en časopiš pa zveš vse, kaj je za gledati...

Just a thought...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 18:13 
Ta prvo sem se prebral 16:9 vs 4:3.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 19:26 
evo mene caka ze na mizi mjam, mjam .. :P


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 19:41 
S slovenskimi programi je bolj težko. Nekoliko neprimerno bi namreč bilo, če bi objavljali le POP ali le TV SLO. Obajvljati bi morali vsaj POP, Kanal, TVS 1, TVS 2, morda pa tudi TV3 in Piko. S tem, da večina od njih (Predvsem nacionalka) itak ne more omogočiti sporedov za cel mesec vnaprej) Toliko programov pa je že preveč, poleg tega pa je teh slovenskih programov dovolj v vseh drugih medijih - dnevnikih in revijah.

Telstar ostaja revija za satelitsko tehniko in verjetno bomo tudi vnaprej oblavljali le tuje satelitske programe. So pa dobrodošli predlogi za kak tuj satelitski program, ki ga ne objavljamo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 20:25 
g.Peter na TEJ strani sem že pred kratkim pisal o TV sporedih in je izgleda naletelo na gluha ušesa :?

zato ta post ni posebej vzpodbuden
Citiram:
@ Peter So pa dobrodošli predlogi za kak tuj satelitski program, ki ga ne objavljamo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 20:35 
Citiram:
S slovenskimi programi je bolj težko. Nekoliko neprimerno bi namreč bilo, če bi objavljali le POP ali le TV SLO. Obajvljati bi morali vsaj POP, Kanal, TVS 1, TVS 2, morda pa tudi TV3 in Piko. S tem, da večina od njih (Predvsem nacionalka) itak ne more omogočiti sporedov za cel mesec vnaprej) Toliko programov pa je že preveč, poleg tega pa je teh slovenskih programov dovolj v vseh drugih medijih - dnevnikih in revijah.

Telstar ostaja revija za satelitsko tehniko in verjetno bomo tudi vnaprej oblavljali le tuje satelitske programe. So pa dobrodošli predlogi za kak tuj satelitski program, ki ga ne objavljamo.
Razumem... Imaš prav. Bi lahko objavljali spored za vse 4 Discovery Channel in HBO Slovenija?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 20:58 
Še vedno se mi zdi prav ,če bi objavili spored filmov in dokumentarnih
oddaj (brez nadaljevank) za slovenske kanale.

npr:

Ime filma: Zvrst: Ocena:(zvezdice) Leto nastanka:

Kratka vsebina: Datum/ura:

To, da se nacionalka tega ,kar sama načrtuje ne bo držala je jasno.
Toda vsaj pop in a kanal bosta tako predstavila svojo ponudbo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 21:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
No ja, skoraj bi bil zadovoljen. Slike in razpredelnice na straneh 100-101 so še vedno slabe, slike pri Digimatrixu in Lemonu so pa že kar neverjetne za to tehniko tiskanja.
Torej se da in treba bo nenehno piz**t, pa bo.
Z vsebino sem pa zadovoljen, sicer pa ni da bi jaz o tem.

No ja, pa še enega dobrega avtorja bi moral dobit, da bi imel jaz 20 v mesecu probleme kaj ven zabrisat, ne pa da se moram zbrati in nekaj napisat, da ne bi bil kak list prazen.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 21:54 
Ne se sedaj izmikati načeti temi :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 29, 2004 22:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Uf ste pa danes nekam naklonjeni našim postajam. A kdo verjame, da so sposobni poslati spored za 5 tednov v naprej. Na Slo 1 in 2 še za 15 minut na prej narobe napovejo začetek oddaje.

Nekaj preverjamo, če bi šlo z Novo in RTL televizija. Kaj mislite o tem?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 29 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited