Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 10:14

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 04, 2005 18:49 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Počas počas, seveda je vse to možno in xml sporedi in RSS za Dreambox in to seveda avtomatsko, samo zaenkrat se moramo pogovoriti z Sibilo, kako si oni to predstavljajo vsaj za deset let naprej :D
Kakorkoli se odločijo imamo pripravljene vse variante, samo zaenkrat smo v leru, kar je najslabše. Ko bomo točno vedeli kje smo, bomo štartali s polno paro. Zaenkrat je pa prioriteta sporedi, saj imamo že v tem trenutku preko 30 programov, računamo pa da bo ta številka na koncu okoli 50, zajeti pa bodo vsi zemeljski kanali na območju Slovenije, med katerimi pa ne bo nekaterih lokalnih ker niso v stanju zagotoviti sporedov za 14 dni vnaprej. V glavnem naj bi bila skoraj komplet kabelska ponudba, kako pa bo za vnaprej bomo pa še videli

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 04, 2005 19:55 
Kateri Animal Planet in National Geographics pa mi imamo, če morda veš? Imam Kiss 558 in ima EPG preko ene spletne strani, pa sem dal Discovery grški iz Nove, ker je v angleščini opis in je enak. Travel prav tako. Reality sem dal iz Južne Afrike Multichoice. Nat. Geo. in Animal pa mi ne uspe najti. Morda imamo enakega kot Madžari, Poljaki, ampak ti imajo pa lokaliziran prevod pa nič ne razumem.

EPG za Slovenijo pa nima teh kanalov, ker ga jemljejo od Kabija se mi zdi, ta ima pa le lokalne programe in HTV :-(

Tako da če ve kdo kje bi bili Nationa Geographic in Animal na netu v XML, da bi bili angleški opisi se priporočam. Lahko sporočim tistim ki delajo za Kiss spored, naj od njih črpajo. Mora pa biti dostopen URL na netu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 04, 2005 22:18 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
A nista oba angleška varianta, Dej poglej spored od skya :idea:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Okt 05, 2005 7:35 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ni to tko simpel, spored za NGG je bil dolgo časa označen kot Benelux, odkar je v slovenščini je pa pač slovenski. Poglej torej v države Beneluxa.

Kar se xml-ov tiče pa če imaš enkrat javno v tej obliki, ti lahko vsi z lahkoto pokradejo vse kar si z muko skup naštrikal, pri html je pa malce težje. Bi ga pa lahko delali oziroma ga že delamo, vendar za plačilo.

Drugače pa v ozadju nismo niti malo v leru, novi sporedi bodo čisto nekaj drugega in za to je treba marsikaj narest.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Okt 05, 2005 11:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Kar se tiče lera je bila mišljena spletna stran Telstarja :wink:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 07, 2005 13:28 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 14:09
Prispevkov: 385
Kaj pa povsem svoja domena za Telstar?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 07, 2005 15:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Imamo že rezervirano telstar.si :D

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited