Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 9:37

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Iščemo sodelavce
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 23, 2004 10:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Naša revija je zaradi preoskega kroga pišočih ena velika revščina - vsaj tako je moje mnenje - mnenje urednika tehničnega dela. V začetku mojega dela na tem "položaju" sem se še trudil in sam raziskoval in pisal o najrazličnejših temah, počasi se pa človek ohladi.
Za zanimivo revijo bi potrebovali precej širši krog sodelavcev. Morali bi biti zanesenjaki na tem področju, kajti nekdo, ki to spremlja iz firbca ali le zato, da bi zaslužil za honorar, iz več razlogov tu nima kaj iskati. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: No jA
OdgovorObjavljeno: Če Jan 29, 2004 12:43 
Lep pozdrav.
Da je revija žalostna? Nebi ravno rekel tako, če si slučajno vzel v roke zadnji,predzadnji pa še nekaj ostalih revi od S... E..kt....ke . To je žalost. Za jurja si kupiš dobesedno salamonca v barvah. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 29, 2004 14:01 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Glede SE se strinjam, da gre za prepisovanje PR objav in to ponavadi slabo prevedenih.
Glede Telstarja imam pa res slabe občutke. Novice in zanimivosti so zadnje čase kar OK, tabele tudi, s kakim svojim člankom sem tudi še zadovoljen, čeprav vse manj.
Sodelavcev za članke in teste pa skorajda nimamo, pa toliko enih sprejemnikov in softvera zanje, mi pa kolikor toliko pokrivamo le PCI kartice in Dreambox. Celo tega kar je v Merkurju in Big-Bengu ne potestiramo.
Kar se pa tiče pomoči pa najraje vidim, da opaziš kako luknjo v reviji, ki bi jo brez ne vem kakega truda lahko zapolnil - torej opis nečesa kar te veseli in uporabljaš ali si vsaj probal. Pa kak test kakega hardvera bi naredil, kar zna biti še najbolj ugodno. Stvarco namreč lahko ponavadi kar obdržiš, plačaš pa kar s člankom. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 29, 2004 14:57 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 21:53
Prispevkov: 227
Citiram:
Glede Telstarja imam pa res slabe občutke.
Moje mnenje je , da zadeva ni tako slaba(ne vem kako je z naklado).
Revijo berem že od prve številke in vedno se najde kaj zanimivega.
Ă

_________________
lp,
Leskovar


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 31, 2004 18:48 
Leskovarju,

hvala za dobrodošlo pripombo, a žal tvoje mnenje ni povsem točno. Sporede namreč marsikdo prebira oziroma bolj ali manj pogosto pregleduje, vsaj tako je soditi po odzivih bralcev, ki jih dobivamo v uredništvo. Mislim, da je Telstar namreč še vedno edina revija v Sloveniji, kjer so objavljeni sporedi za ves prihodnji mesec.
Res pa je tudi, da ves čas razmišljamo o tem, kako popestriti revijo in jo narediti še bolj zanimivo, tako, da nam bodo vse tovrstne pripombe s tvoje ali katerekoli druge strani prišle še kako prav.

Lep dan, Peter Sotošek Štular, urednik


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 22, 2004 18:04 
Za tiste,ko nas zanimajo zadeve,ki jih opisujete v reviji Telstar je ta revija najboljša!! Tudi zame na tržišču ni boljše revije! Ampak je res nažalost malo takšnih ki jih to zanima. Jaz bi z veseljem prišel med vas,le mogoč kak test bi mi dal za pisat,pa sam si še kaj preberem,drugače pa si upam trdit da vem nekaj. Sicer pa tehnologija...vedno se morš izobraževat! Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 22, 2004 19:00 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Na satelitski sceni imaš vsemogoče kadre; od biologov, preko zobarjev, do elektrotehnikov - moja malenkost.
Torej izobrazba in leta niso pomembna. Tudi rednost in neka obvezanost da boš vedno kaj napisal ni nujna. Rabimo čim več sodelavcev, ki bodo pokrivali vsak svoje področje, ki ga že itak pokrivajo zaradi hobija.

Torej kaj te zanima oziroma na katerem področju si in?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 10, 2004 23:42 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 11, 2004 1:34 
Se strinjam , res žalostno (kakorkoli se že vzame), Tehnični mora res vse Pametne članke napisat. Rade volje bi kaj prispeval , ampak nisem iz te sfere. :cry:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 11, 2004 9:38 
moj predlog:
v vsaki stevilki posvetite eno stran forumu .... tukaj se precej pise, seveda ce se clani strinjajo in ce so teme primerne za objavo .... bi lahko objavili nekaj clankov iz foruma .....

odpre se lahko tema: pomoc in nasveti, triki ...... pa cimvec testov ......


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited