Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 0:25

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: To Mar 29, 2005 1:13 
Živijo!

Zanimam se za nakup TV kartice za računalnik, ki bi omogočala poslušanje tudi radija. Ker radija ki ga gobim prek CATV(Lj-kabel) še nikoli nisem v taki ali drugačni obliki poslušal, me malo zanima kako je s to rečjo. Kot mi je znano pridejo poleg TV kartic z radijem preproste antence, ki se jih pač samo vtakne v kartico... a je taka zadeva tudi kompatibilna s CATV radiem, a je mogoče potreben še kak razdelilec (sedaj imam enega ki mi deli TV/Internet) in kako kartico bi priporočali. A kdo posluša radio tudi na tak način?

Za odgovore se že v naprej lepo zahvaljujem!

LP!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 29, 2005 2:56 
Tv kartica ti bo lovila tudi radio,če pride radijski signal do nje..Pazi da ti vtičnica ne odreže tega frekv. pasu. Pa pripravi se ,da slika iz kabelske ne bo
dobra....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 29, 2005 7:15 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Vtičnica v steni ima 2 priključka, enako tudi kartica, ki ima radio - rabiš torej le 2 enaka navzkriž obrnjena kabla.
Da bi imel dobro sliko, moraš imeti malo močnejši signal - probaj se zmeniti s kabelskim tehnikom, da ti ga mal dvigne.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 29, 2005 9:46 
Citiram:
Vtičnica v steni ima 2 priključka, enako tudi kartica, ki ima radio - rabiš torej le 2 enaka navzkriž obrnjena kabla.
Da bi imel dobro sliko, moraš imeti malo močnejši signal - probaj se zmeniti s kabelskim tehnikom, da ti ga mal dvigne.
Ni nujno .Moja ima samo enega.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 29, 2005 13:06 
Ja jst tudi nimam dveh priključkov, sem pa že videl v prodaji take vtičnice z dvema priključkoma RA,TV. V stanovanje dobim en kabel, ki se na kretnici razdeli na dva - za internet v modem in za TV.
A moram nabavit to vtičnico z deljenim priključkom? Pa verjetno še razdelilec, ker do TV bi še vedno hotel anteno napeljano...?
Katero kartico pa bi priporočali? A uporablja že kdo katero pa je zadovoljen/nezadovoljen?

Hvala, LP!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited