Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 13:03

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 22, 2011 12:53 
Za pokrovčke ne vem, jaz sem si sam kar nalepke take male nardil in jih nalepil na tipke. Jaz sem se hitro navadil :wink:
Citiram:
Imaš to doma? Tudi sam sem jo gledal, posebej mi je všeč, da imaš gumbe miške na levi roke, kroglico pa an desni, ker kera budala dela to vse na eno roko in ko hočeš kliknit se ti pa kurzor šremakne, ali pa držat gumb in vleči miško, z eno roko na kroglici bedno.
Samo navaditi se, mene skrbi že kroglica?
Kaj pa čšž, kako je s tem, se dobijo pokrovčki za naše tipke?


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 01, 2011 16:20 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Slika [video]

Lenovo N5901 - Miniaturna večpredstavnostna tipkovnica

"brezžična tipkovnica podjetja Lenovo je opremljena tudi s priročno navigacijsko kroglo in navdušuje tako s svojo obliko kot ergonomsko zasnovo. Uporabniki nove tipkovnice se lahko zanašajo na brezžično tehnologijo, ki dela pri 2,4 gigahercih in zagotavlja zanesljiv sprejem na oddaljenosti do deset metrov. Miniaturni sprejemnik USB je izredno majhen in lahko brez težav ostane priključen tudi takrat, ko na primer prenosnik prenašamo naokrog. Za lažje upravljanje z večpredstavnostnimi vsebinami pa je na voljo sedem namenskih tipk"
[racunalniske-novice.com]

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 27, 2011 0:15 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Že nekaj časa imam PayPal, te dni sem pa prenesel vedno vklopljeni PC k televizorju in torej potrebujem brezžično tipkovnico s trackballom - recimo http://mtshop.si/vsi-izdelki/168-brezzi ... misko.html ali kaj podobnega.
Kje na netu naj iščem, kjerkoli kaj najdem ne pošiljajo v Slo.

In kako je s QWERTZ postavitvijo, v katerih državah se uporablja?

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 27, 2011 11:40 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Citiram:
... Kje na netu naj iščem, kjerkoli kaj najdem ne pošiljajo v Slo. ...
http://www.dealextreme.com/p/81-key-por ... x-aa-80093

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Okt 27, 2011 11:50 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
Slika [video]

Logitech K400 - brezžična tipkovnica na dotik

"Za razliko od podobnih izdelkov, ki zahtevajo namestitev in konfiguracijo programske opreme, je namestitev K400 preprosta – enostavno vstavite majhen Logitechov Unifying sprejemnik v USB vhod in že ste pripravljeni. Sprejemniku lahko dodamo še pet kompatibilnih naprav. Poleg tega se uporabnikom ni treba ubadati z menjavo baterij, saj z enim kompletom baterij zdrži do enega leta. "
[mojmikro.si/news]

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 13, 2011 13:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Še zmerom nisem nič kupil, ogledujem tole http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll ... 0509321984 kako dela Touch scrolling in Mouse track. Upam, da se pri slednjem da bolje delati kot pa s Touch Padom ali kaj že je tista meni vedno odvratna površina pod tipkovnico na prenosniku.

Itak je pa verjetno najboljša varianta ena wireles tipkovnica brez numerično-kurzorskega dela in miška.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 13, 2011 23:50 
ze kar nekaj casa imam Logitech Cordless Desktop EX 110 ... lahko recem, da sem izredno zadovoljen ... tipkovnica prekticno ne kuri nic, miska pa na par mesecev en komplet baterij ... domet ima po celi sobi ... edino prah se pozna na njej :roll: :twisted: :x .... pa se pomoje ni vec v prodaji ... priporocam kak podoben izdelek ...

Slika

link do vecje slike: (hieroglifi niso gor) :oops:
http://img.joshinweb.jp/emall/img/sm/JS ... 030614.jpg :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 14, 2011 10:40 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Problem je, da je to tipkovnica za v fotelj, torej rabim kaj majhnega brez numerično-kurzorskega dela in da je v kompletu, torej da kuri en USB za miško in tastaturo.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 14, 2011 12:00 
aha ... to je bil pac odgovor na prvi post ... ma sej je poplava tega : nekej takega : http://www.mimovrste.com/artikel/226003 ... 0#galerija

ma sej bos nasel ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 14, 2011 13:23 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Saj v bistvu bolj na glas razmišljam in iščem izkušnje. Je pa tudi res, da so povsod slike QWERTY verzije.

Glede miške in tipkovnice na isti USB priključek, je modrozobi sprejemnik v USB "ključku" univerzalen in torej lahko kupim 2 napravi in imam en USB dongle za rezervo.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited