Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 0:51

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 11, 2005 23:13 
Ja, mislim viset gor kar neki časa...download pa to.Sam problem je, da pri mobitelu ponujajo tist maksiGPRS, ki je samo 50 mb prenesenih podatkov za 2000/mesec.Kaj misliš,je to dovolj?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 8:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Ja, mislim viset gor kar neki časa...download pa to.Sam problem je, da pri mobitelu ponujajo tist maksiGPRS, ki je samo 50 mb prenesenih podatkov za 2000/mesec.Kaj misliš,je to dovolj?
Kaj nimaš ti kabelske od GEOSSa ? :shock:
Citiram:
lep pozdrav!Zanima me par stvari.Imam digitalni satelitski prejemnik lemon in sem naročen na satelitsko televizijo ki ima kodirane programe.In me zanima,če bi se ......
On ponuja tudi internet . Kar bo sigurno ceneje, kot to kar ti poskušaš izcimit. Tu imaš cenik in mal poštudiraj: http://freeweb.siol.net/mbrescak/internet.htm

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 9:55 
Geoss sam govori in nč ne nardi.Pravi, da pričakuje opremo decembra enkrat,čaka jo pa že od januarja.Ima pa napeljanih nekaj poskusnih sistemov(mislim, da 7), ker jim je pač zmankjalo opreme
Mail od geossa:"Za satelitski internet ne vem kdaj bo možen. Za tiste ki vidijo Mlinotestov silos pa poskusno že oddaja kabelski internet po zraku.

LP "

Zato se js tko mučim in poskušam izvedet inf.No kaj mislte ,Denis,bo dovolj 50 mb na mesec za upload(gprs) glede na to da maš ti 80


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 12:11 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Geoss sam govori in nč ne nardi.Pravi, da pričakuje opremo decembra enkrat,čaka jo pa že od januarja.Ima pa napeljanih nekaj poskusnih sistemov(mislim, da 7), ker jim je pač zmankjalo opreme
Mail od geossa:"Za satelitski internet ne vem kdaj bo možen. Za tiste ki vidijo Mlinotestov silos pa poskusno že oddaja kabelski internet po zraku.


Zakaj pa ti nisi med tistimi šestimi?. Sem pa govoril z direktorjem geoss-a in je obljubil da naj bi stvar začela delat nekje januarja prihodnje leto. Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 16:12 
Citiram:
Denis,bo dovolj 50 mb na mesec za upload(gprs) glede na to da maš ti 80
Odvisno kolko boš download-al, surfal....
....meni je včasih 80 premalo...
Jst z 80 MB poverem dol 1,5 GB/mes


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 16:34 
Hmmm,...pol se mi bolj splača vzet 500mb paket za 5000sit.Denis, kako pa ti plačuješ to?Prek položnic,al vzameš kar enoletno naročnino?Ker js bi pri astrasat plačeval na mesec(30€),samo nevem al ti pošiljajo kakšne položnice al kaj?

Dreamboxer,...za adsl je res čista zajebancija in ni mogoče ga imet,ker kao kabel je na planino in nazaj in je že več kot 5km(pri nas pa ni nobenega razdelilca).In so mi sporočili, da mislijo nekjje konec 2006 uštimat tudi pri nas,do takrat pa se mi neda čakat pa še uporabnikov tukej nebi bilo dovolj za kakšno peticijo zbirat za izgradnjo centrale.Glede geossa je vprašanje če bo januarja že delal.Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 17:42 
Citiram:
Denis, kako pa ti plačuješ to?Prek položnic,al vzameš kar enoletno naročnino?Ker js bi pri astrasat plačeval na mesec(30€),samo nevem al ti pošiljajo kakšne položnice al kaj?
Jst plačujem po predračunu. Za Astra Sat ne bi vedu. Poglej na njihovi spletni strani.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 12, 2005 18:29 
A pol ti plačuješ na mesec?Astrasat se tud da tko,mislim, lahko uzameš 1 mesec razmerje,in pol pred iztekom plačaš.A maš tud ti tko?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 13, 2005 14:12 
Splača se vzeti:

ASTRASAT 15€ na mesec za hitrost 256kbps
MOBITEL GPRS - MEGA prenos podatkov 500MB za 5000 SIT na mesec.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 13, 2005 16:50 
Še bolj se splača vzeti
Astrasat 1024kbps-30€
Mobitel gprs 500mb-5000sit


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited