Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 20:41

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 16, 2005 15:16 
hm jaz sem nekaj dawnloadal preko torentov in je slo 60kbs imam pa 512kbs paket tak da nevem zakaj gre te bi tak pocas


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 16, 2005 15:21 
Citiram:
Citiram:
Denis,bo dovolj 50 mb na mesec za upload(gprs) glede na to da maš ti 80
Odvisno kolko boš download-al, surfal....
....meni je včasih 80 premalo...
Jst z 80 MB poverem dol 1,5 GB/mes
za koliko ur imas 80Mb na mesec priblizno?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 16, 2005 16:32 
Frizzy ti si pri lakisatu??In si downloudal 60?pa upload maš gprs(mega-500mb)?Potem bi moralo delat uredu.Js sem naroču mega paket 500mb, ker bo sicer premalo.Frizzy, a ti tud plačuješ po predračunu lakisatu?pa morš usak mesec tisto provizijo plačevat?

Sebas4 kaj misliš z "urnim" paketom??Ja,drugi mesec pa bom vzel 512 ali 256kbps paket, ker sem ta mesec že vplačal.Jutri mi vključijo,hopefully
Siol sem že odjavil,voljo pa bom mel za hude cajte, ker itak nima naročnine.Aja pa še,katera je številka ki jo kličeš z gprsom?*98#?Geslo pa uporabniško ime sta internet pa mobitel?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 16, 2005 17:00 
pri lakisatu ja :) imam pa se isdn trenutno bom pa tudi jaz vzel pri mobitelu 500mb paket :) zdaj sem samo za en mesec placal pac nakazal preko bancnega racuna,drugace pa za klicanje oz vzpostavo povezave je up ime in geslo drugacno stevilka je pa ista :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 17, 2005 14:38 
Ej folk,...a zravn gprsa dobiš kšn cd ali software od mobitela?Al kako si uštimaš?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 17, 2005 15:09 
nic ne dobis oz jaz imam tak imam ir na racunalniku preko katere imam potem povezan gprs na mobitel na mobitelu sam nastavis APN up ime in geslo ter naredis v windowsih novo povezavo in vpises podatke drugega pa ni treba :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 17, 2005 16:28 
Citiram:
Denis a ti tud usak mesec/tri mesece plačuješ še provizijo satspeedu?
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 17, 2005 16:34 
Citiram:
za koliko ur imas 80Mb na mesec priblizno?
Zelo težko za določit. Približno 70 ur.....lahko tudi več


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 17, 2005 19:39 
Punisher,

Urni paket, je paket, pri katerem ne plačaš naročnine. Jaz npr Siola nisem odjavil temveč sem le spremenil paket v urni paket. Ostane pa mi email naslov in alternativa.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 17, 2005 19:54 
Ahh,...brezveze.Email naslov si lahko nardiš itak kjerkol zastonj,js mam rajš voljo, ker so pri siolu precej škrti pa dragi.Tko da,sm kar odjavu siol,pa je
sam neki me zanima.A je pri teh ponudnikih vsak mesec pošiljat te SWIFT kopije(potrdila, da je denar plačan v tujino)??Ker naročnina za ta mesec mi je pojedla kr dost živcev pa cajta.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited