Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 17:27

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 15 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 30, 2008 21:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Pri nas ni in še ne čas ne bo mogoča ADSL internet, ..
Zakaj, si predaleč od centrale, koliko?
Telekom bo Slovenijo prepredel z WiMaxom, tako se pozanimaj, kaki so kaj njihovi plani.

Glede ADSL-a se mi ap zdi neumno, da zelo oddaljenim naročnikom ne ponujajo hitrosti, ki je pač na voljo, tudi 128kb/s je super zadeva za nekoga, ki ima sedaj navadni modem.

Sat internet je ap možen le za tiste, ki ga uporabljajo za surfanje in email, kar požre par GB na mesec, ponoči pa lahko tudi P2P. Vse ostalo je povsem iracionalno in povsem logično je, da so te pri apr G začeli zapirati, ni pa logično, da tega prej ne povejo - morda celo so, v drobnem tisku. :(


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 30, 2008 23:43 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Glede na povedano bi bil Si.mobilov mobilni internet unlimited čista zmaga. 19€ na mesec za neomejeno količino prenosa. Hitrost je taka, kolikor pač EDGE potegne (največ 236kbps, se mi zdi), razen če ti lovi UMTS omrežje (dvomim, ker je pokritost zazdaj slaba, poglej si zemljevide), tisto je pa hitro 3,6Mbps.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 01, 2008 8:19 
Citiram:
Glede ADSL-a se mi ap zdi neumno, da zelo oddaljenim naročnikom ne ponujajo hitrosti, ki je pač na voljo, tudi 128kb/s je super zadeva za nekoga, ki ima sedaj navadni modem.
Se zelo strinjam s tabo......v mojem primeru je bilo rečeno, da smo štirje na istem "vodu" in da Apek ne dovoli razvezave, pa kabli so prešvoh in ne vem kaj še.....strinjali smo se tudi, da bi si delili povezavo, če bi nam "pripeljali" vsaj 1Mb povezavo, za katero smo skoraj prepričani, da bi se dalo z malo dobre volje,samo te pri Telekomu ni, ker v naših hribih
pač ne vidijo tržnega interesa :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 01, 2008 21:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Pri četvorčku je res edina varianta, da bi vsi razvezali in vzeli eno ADSL linijo na aktero bi obesili 4 IP telefone. Samo zakaj le, dobili bi veliko več, za nižjo ceno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 03, 2008 19:14 
Pozdravljeni,

pogovor se nadaljuje tukaj
http://www.racunalniske-novice.com/foru ... 534#604534

Lep pozdrav!
bolek32


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 15 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited