Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Mar 19, 2024 5:34

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 74 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 58 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Radio Antena
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 14:53 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Z današnjim dnem je Radio Antena slišna tudi po širšem Gorenjskem. Antena je prevzela vse frekvence na katerih je do sedaj oddajal Radio Belvi, najbolj poslušan radio na Gorenjskem. Ne vem, zakaj je bil potem ukinjen... :lol:

Poleg Gorenjske pa se z današnjim dnem Antena sliši tudi na Štajerskem in sicer na dozdajšnjih frekvencah Radia Fantasy. Program je delno lokaliziran, saj imajo svojo jutranjo oddajo, lokalne novice ter pri prometnih informacijah poročajo s štajerskih koncev.

http://www.antenastajerska.si/


Zadnjič spremenil Frik, dne To Dec 15, 2015 18:33, skupaj popravljeno 4 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 15:33 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Pa da ne bom odpiral nove teme. Kdo ve kaj se dogaja z Radiem Ljubljana? Frekvenca 92,6 MHz je prazna že nekaj časa, njihova spletna stran tudi ne deluje več. :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 20:11 
Zanimivo po novem bo "ritm lublane" tudi na gorenjskem :lol:

Sej belvi in pa antena sta bila že prej dosti podobna...

štajerci pa ne vem koliko časa bodo trpeli "ritm lublane" :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 22:35 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Ni več "ritm lublane", po novem je "ritm mladosti". Po moje ravno zaradi drugih regij. :)

Sicer pa Radio City oddaja tudi za ljubljansko področje pa nimajo nič lokalizirano za osrednji del. Oni svoje "totajo" pa "čujajo", vreme je samo za štajerski konec, promet prav tako, jutranji program je zabaven samo za Štajerce. Je pa bilo "zanimivo" poslušat reklamo za zadnji nogometni derbi, ko so se na polno norčevali iz NK Olimpije. Imam občutek, da je poslušanost City-ja v Ljubljani mizerna, ravno zaradi "tipično Mariborsko/Štajerskega programa".


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 23:07 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Verjetno je ta namenjen mariborčanom v ljubljani :)

Pa še link:
http://www.youtube.com/watch?v=6umh_4STipQ

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 23:13 
Moraš met pa tudi zastarel radio da ga poslušaš, pri meni v passatu mi vedno meče dol iz city-ja (TP SEEK) pomoje majo neko slabo nastavitev v RDS-u.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 23:16 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Verjetno je ta namenjen mariborčanom v ljubljani :)
To jaz vse razumem, samo kaj nuca nekemu Mariborčanu, ki se vozi po Ljubljani, prometne novice iz Maribora? Bi mu verjetno prav prišle prometne novice iz Ljubljane, kajne? Se mi zdi, da sem pred časom nekje prebral en komentar nekega Štajerca, ki dela v Ljubljani in je stal v neki koloni v LJ, klical na City da bi poročal o zastoju, nazaj pa je dobil odgovor, da je to mariborski radio in da jih promet v Ljubljani ne zanima. :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 23:34 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Moraš met pa tudi zastarel radio da ga poslušaš, pri meni v passatu mi vedno meče dol iz city-ja (TP SEEK) pomoje majo neko slabo nastavitev v RDS-u.
Res? Na katerem predelu? City je na bivši frekvenci RGL-a. Meni jo lovi super, doma in v avtu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 23:43 
Sej če izklopim TP dela ok.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 03, 2012 23:48 
Pri meni na 94,40 MHz z oddajnika Maribor 6/ Kalvarija na RDSu še vedno piše FANTA MB. Je pa res Radio Antena.
He, he, "ritem mladosti". Kaj se bomo spet šli štafeto od regije do regije? :-)))


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 74 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 58 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited