Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Mar 19, 2024 10:22

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 74 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 68 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 14, 2012 14:42 
Odsoten

Pridružen: Ne Dec 02, 2012 10:40
Prispevkov: 61
Sem bil v Kočevju in dela brez težav na 105,2


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 15, 2013 12:33 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Citiram:
Sem bil v Kočevju in dela brez težav na 105,2
Zanimivo, na njihovi strani je Kočevje daleč od dosega signala. :) http://www.radioantena.si/strani/Frek.aspx


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 15, 2013 21:37 
Odsoten

Pridružen: Ne Dec 02, 2012 10:40
Prispevkov: 61
Citiram:
Citiram:
Sem bil v Kočevju in dela brez težav na 105,2
Zanimivo, na njihovi strani je Kočevje daleč od dosega signala. :) http://www.radioantena.si/strani/Frek.aspx
In kaj se imaš tu za čudit?
Ponavadi je pri vseh tako. Samo malo spletne strani poglej in boš to ugotovil. :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 16, 2013 13:14 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Citiram:
In kaj se imaš tu za čudit?
Ponavadi je pri vseh tako. Samo malo spletne strani poglej in boš to ugotovil. :shock:
Kdo pravi, da se čudim? Vem, da je pri vseh tako, npr. v Ljubljani lovim marsikateri radijski program, ki "ga naj ne bi mogel". Katere spletne strani imaš v mislih?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 17, 2013 11:08 
Odsoten

Pridružen: Ne Dec 02, 2012 10:40
Prispevkov: 61
Citiram:
Citiram:
In kaj se imaš tu za čudit?
Ponavadi je pri vseh tako. Samo malo spletne strani poglej in boš to ugotovil. :shock:
Kdo pravi, da se čudim? Vem, da je pri vseh tako, npr. v Ljubljani lovim marsikateri radijski program, ki "ga naj ne bi mogel". Katere spletne strani imaš v mislih?
Spletne strani od radijskih postaj in APEK-a.
Poglej si jih


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Radio Antena
OdgovorObjavljeno: To Dec 15, 2015 18:02 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Opažam, da se program Antena Štajerska popolnoma razlikuje od programa Antena Ljubljana in Antena Gorenjska - tadva imata skupen program (Ritem Ljubljane) z različnimi reklamami (na gorenjski verziji je občutno manj reklam, tam po koncu oglasov zarolajo še en cel komad, ki se konča ko se končajo oglasi na ljubljanski verziji) :mrgreen: in lokalnimi informacijami.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: To Dec 15, 2015 18:37 
Odsoten

Pridružen: Pe Mar 23, 2012 17:58
Prispevkov: 244
Pred nekaj dnevi sem prišel do določenih informacij.....

Radio Antena Štajerska je pred dobrimi tremi tedni ponovno začela z lastnim programom (svoji voditelji, oddaje,...), in bo še vedno ostala Antena Štajerska z lastnim programom.

Če je kdo že slišal, to ni več ''ritem mladosti'', ampak ''ritem Ljubljane'', slišati je tudi ''najhitrejši prometni servis v mestu'' in ne več ''najhitrejši prometni servis za Gorenjsko in Osrednjo Slovenijo''......

Radio Antena Gorenjska se bo poslovila najkasneje do 1. marca 2016, te frekvence (frekvence radia Belvi) bo prevzel radio 1. Do 1. marca 2016 se bodo radio Kranj in radio Triglav ''združili'' oziroma povezali z radijsko postajo radio 2.

Radio Antena Ljubljana ostaja tako kot je, le da bo ostala ena frekvenca v Kranju (predvidevam da 96.8MHz - ta deluje trenutno z minimalno oddajno močjo, kasneje se bo dalo slišati nekako do Mošenj na Gorenjskem)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Radio Antena
OdgovorObjavljeno: To Dec 15, 2015 19:45 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Bo že držalo kar pišeš, če na Antena Gorenjska kar naenkrat slišiš "Ritem Ljubljane" potem gre gorenjska verzija v zgodovino. Čeprav v programu še vedno uporabljajo tudi "Ritem mladosti". Razlika je tudi v tem, da je na 105,2 zdaj en RDS napis in sicer ANTENA, ki se ne spreminja več v ANTENA L. Kako je na gorenjskih frekvencah ne vem, ker ne lovim tako dobro, da bi se mi doma izpisal RDS. Predvidevam, da na Antena Štajerska je sedaj fiksen RDS napis ANTENA S.

A je kje uradno objavljeno, da ja Antena Štajerska začela popolnoma svojo verzijo programa?

Se pravi, Radio 1 na Belvijevih frekvencah. Kako se sedaj Radio 1 sliši npr. na Jesenicah in Kranjski Gori? Po zemljevidih pokritosti omenjena kraja pokriva Antena Gorenjska, kar pomeni da se bo Radio 1 slišal tudi v skrajnem SZ delu Slovenije.

Zanimivo, očitno se vseslovenska Antena ni prijela, da po 4 letih ukinjajo skupno verzijo in začenjajo s popolnoma ločenima programoma Radio Antena in Radio Antena Štajerska, gorenjske frekvence pa bo celo "prevzel" Radio 1.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Radio Antena
OdgovorObjavljeno: To Dec 15, 2015 22:52 
Odsoten

Pridružen: Pe Mar 23, 2012 17:58
Prispevkov: 244
Res je, včasih še slišiš ''Ritem mladosti''. Antena G in Antena, te dva se na Gorenjskem še vedno spreminjata. Med 2. in 10. uro je konstantno Antena G.

Antena Štajerska ima že svojo spletno stran http://www.antenastajerska.si/

Radio 1 se pri Jesenicah ne sliši več prav dobro, v Kranjski Gori pa ne duha ne sluha o njem. V Kranjski gori ga povozi en Italijanski radio (kateri?..žal ne vem).


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Radio Antena
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 16, 2015 11:37 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Internetna stran Antene Štajerska ni nova, obstaja od njenega nastanka 4 leta nazaj (prav tako ima štajerska verzija ločen FB profil), mogoče so jo samo posodobili.

Štajerska verzija je imela že od začetka (2012) svoj ločen jutranji program (06.00 - 10.00), po tej uri pa je imela Antena po celi Sloveniji enoten program (no razem reklam in lokalnih informacij).

Moram pa vzeti nazaj svojo ugotovitev glede RDS napisa, saj ravno sedajle ko to pišem, piše ANTENA L. Kar mi je zanimivo. Zjutraj ob 04.45 sem se peljal z avtom in na 105,2 je pisalo ANTENA, na 94,4 pa ANTENA G. No in ko sem pustil na 94,4 (ANTENA G), mi je avtomatsko preklopilo na 105,2, čeprav je bil na slednji RDS napis ANTENA. Zanimivo.

PS.: V jutranjem programu voditelja še vedno uporabljata "Najhitrejši prometni servis za Gorenjsko in Osrednjo Slovenijo".


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 74 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 68 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited