Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 13:16

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 1114 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Jun 30, 2016 13:01 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
Citiram:
Se pa močno strinjam, ja. Dokler bomo mel take mogotce, ne verjamem da bomo poslušal slovensko glasbo čez dan.
:lol:
Čez želiš domače imaš na voljo samo Veseljak , kar se pa elektronike in klubske glasbe pa imaš skozi mejo DeeGay , drugače pa ga imaš lahko tudi preko spleta
Žal se govori tudi, da je radio Romic pred bankrotom

Pri nas je žal sama požrešnost, vsiljevanje in ponavljanje!


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Jun 30, 2016 13:35 
Odsoten

Pridružen: Pe Mar 23, 2012 17:58
Prispevkov: 244
Glede slovenske glasbe sem odgovoril Friku, meni osebno ni pomembna in je ne poslušam...če se popravim redko kdaj no... Tudi Veseljak sicer ni slaba izbira :D


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Jun 30, 2016 13:47 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
:lol:
Za bolj resno je ARS, drugače pa Študent


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 01, 2016 19:29 
Odsoten

Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:56
Prispevkov: 96
Citiram:
Citiram:
Podpišem takoj za tak radio! Samo zakaj pa misliš da Radiu Top iz MB ni zalaufalo?
Zato, ker niso hoteli, da uspe. Enako kot pri Radio S. Program so na obeh programih pripravljajo skrajno amatersko, jingli so bili nekaj na hitro skupaj spacani, voden program na Radiu S je bil katastrofa, ženska za mikrofonom je bila po moje postavljena tja, češ, vodi program. Ženska ni imela pojma, res jo je bilo težko poslušati. Za program niso naredili ama čisto nič promocije, redno pa so v medijih jokali, da ni poslušanosti in da radio ne more preživeti. Normalno da ni poslušanosti, če program vodijo totalni amaterji, da je producent totalni amater plus še to, da Oblak v medijih redno joka, kako slovenska glasba ni kvalitetna, ovce ga poslušajo in končni rezultat je tu. Zakaj je lahko za naslednika, Radio 2, takoj za mikrofon postavil izkušene, z za mikrofonom domače, moderatorje? Zakaj so jingli za Radio 2 profesionalno narejeni? Zakaj nam z Radiem 2 vsiljujejo "legendarne" pjevalke vsakih 15 minut? Ker kao folk to hoče poslušat? Ne me basat. Slovenska glasba pa spet natlačena ponoči med 00.00 in 05.00. Radio 2 bi bil poslušljiv, če bi namesto "legendarnih" yugo komadov vrteli slovensko glasbo. Ampak ne. In to, da dva mogotca obvladujeta radijski prostor in narekujeta, kaj je folku všeč in kaj ne, to ni dobro. In naj si izbijejo iz trdih betic, da imamo vsi radi glasbo s področja ex-yu. Ker je nimamo.
Podpis :!:

Imaš tudi prav, kar se tiče profesionalnosti Top, Radio S vs. Radio 2. Kot dan in noč.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 01, 2016 19:35 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
Citiram:
Podpis :!:
Imaš tudi prav, kar se tiče profesionalnosti Top, Radio S vs. Radio 2. Kot dan in noč.
Točno tako!
Kar se tiče zamejskih pa priporočam Capodistria ,ki ima dostikrat tudi prenose iz diskoteke


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: So Jul 02, 2016 11:58 
Odsoten

Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:56
Prispevkov: 96
Citiram:
Citiram:
Podpis :!:
Imaš tudi prav, kar se tiče profesionalnosti Top, Radio S vs. Radio 2. Kot dan in noč.
Točno tako!
Kar se tiče zamejskih pa priporočam Capodistria ,ki ima dostikrat tudi prenose iz diskoteke
To pa nisem vedel, da na Capodistria prenašajo iz Gaviolija ... Redno ali občasno samo?


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: So Jul 02, 2016 12:40 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 24, 2011 13:43
Prispevkov: 660
Citiram:
To pa nisem vedel, da na Capodistria prenašajo iz Gaviolija ... Redno ali občasno samo?
Seveda, če te pa ni veliko v omenjeni regiji.
Občasno!
Drugače omenjeni kanal v Ljubljani lahko slišiš tudi na 1170KHz.
Ko že to omenjaš ti lahko povem, da imaš danes od DJ Umek-a glasbo od 22:30h dalje na radio Koper na 88,6

Začetki Tinkare Kovač, ko je začela skupaj z DJ Lovrotom na radio Capris


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Jul 07, 2016 22:13 
Odsoten

Pridružen: Po Dec 19, 2011 12:05
Prispevkov: 149
Kraj: Ljubljana
Od 1.7.2016 veljajo obvezne kvote predvajanja slovenske glasbe tudi čez dan. Zadnje dni sem poslušal Center in moram reči, da mi je to všeč. Je pa sramotno, da mora slovensko glasbo čez dan narekovati zakon, namesto da bi radijske postaje same od sebe vrtele domače izvajalce.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Po Jul 11, 2016 11:29 
Odsoten

Pridružen: Pe Mar 23, 2012 17:58
Prispevkov: 244
Največja žalost v Sloveniji pa je tudi to, da imamo slovenske pevce in pevke, ki pojejo v TUJEM jeziku.

Kot primer mislim BQL (MUZA), Maraaya (Living Again, Here for You, Lovin' Me),...


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Po Jul 11, 2016 11:51 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 12:25
Prispevkov: 659
Citiram:
Od 1.7.2016 veljajo obvezne kvote predvajanja slovenske glasbe tudi čez dan. Zadnje dni sem poslušal Center in moram reči, da mi je to všeč. Je pa sramotno, da mora slovensko glasbo čez dan narekovati zakon, namesto da bi radijske postaje same od sebe vrtele domače izvajalce.
..... in od 1.7. ne poslušam več slo radijskih postaj

_________________
T2 na Telekom optiki


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 138 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 1114 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 65 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited