Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 7:35

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 46 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 22, 2004 9:19 
Antena 91 x ? Lepa antena,labarotorijska ,studijska. Zaradi dobrih odnosov s proizvajalcem ne bom komentiral same antene. Sicer so pa sami prišli do spoznanj in pričeli z izdelavo druge antene ,ki naj bi jo nadomestila ( TRIPLEX ). Sama antena ima res nekje pridobitek do 16 dB vendar se okrog nekaterih frekvenc, slabše obnaša .(luknja??) Isti proizvajalec izdeluje anteno P-2845 ,ki pa zasluži več pohval. Od cene do samih sprejemnih karakteristik ,ki v dB niso sicer visoki ,so pa primerne,struktura slike pa večkrat presenetljivo dobra.. V kolikor gre za montažo pod streho je primernejša od vseh prej naštetih tudi od BLU anten.
Linkosat je narisal 47 x ,obstaja tudi najmanjša 21 x ,s katero pa sem v določenih predelih ( okrog in okrog grički ,ovire) zelo zanimivo lovil zadnji aktivni TV KANAL na 855 MHZ


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Antene
OdgovorObjavljeno: Če Jul 22, 2004 9:44 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Bravo, Skabier, tudi jaz se glede antene strinjam s tabo, izkusnje pac. Meni tu V MB se najbolje obnesejo Inglarjeve TV4543, raje jih uporabljam kot 91-ko, tu pri nas je sploh problem, ko nekomu delas Akanal na 61 kanalu, z cca 40 dB, zraven pa na 59 kanalu Pop TV tolce s Pohorja z 90 dB. In potem te 10 krat na dan klice,s komentarjem : "Cujte, niste v redu zmontirali, se mi zdi, da je na POpTV boljsa slika !!"
Potem pa se imej veselje delat klasicne antene :) :)

Primoz PINOSAT


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Zdravo
OdgovorObjavljeno: Če Jul 22, 2004 21:55 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne So Jul 01, 2006 1:54, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 22, 2004 22:08 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Ala ti vera dohtar, kokr si zaraščen si odlično tole spesnu!!! Tudi meni kljub vsem lepim karakteristikam 91X ne sede in je ne maram, pa če jo začnejo v barvah delat :lol:

Nej u sadjevca takoj strela useka, če še kdaj reče, da nisi še nič pametnega napisal!!! :?

LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 22, 2004 23:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
:shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 23, 2004 8:50 
Priključi se na prenapetostni filter


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 23, 2004 8:52 
Citiram:
Ala ti vera dohtar, kokr si zaraščen si odlično tole spesnu!!! Tudi meni kljub vsem lepim karakteristikam 91X ne sede in je ne maram, pa če jo začnejo v barvah delat :lol:

Nej u sadjevca takoj strela useka, če še kdaj reče, da nisi še nič pametnega napisal!!! :?

LP
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 23, 2004 9:48 
To pa so strokovni prispevki
:-)))


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 23, 2004 12:42 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Ja, sam tolk še počakamo, da jih začnejo v OBI Kranj prodajat... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 23, 2004 12:51 
:-)))


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 46 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 69 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited