Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 16, 2024 14:38

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 7:52 
Na rakitni je zgleda bolj čist kisik kot tule dol v dolini.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 10:36 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Hehe, Kalimero, iz tebe še bo nekaj.

Sveda moraš najprej končati kakšno šolo (mogoče najprej osnovno).

Imaš pa dober potencijal za kakšnega kritika... :idea:
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 12:26 
Niti ne veš kakšno opremo imam, kaj delam, katere kanale imam nič ne vem. Dreamboxer, veliko z vipavske doline ki se pritožujejo, da jim kanali na dreamboxu crknejo po enem tednu. Nekateri očitno nimajo pojma o ničemer in mislijo, da če znajo neko satelitsko, ki ni treba imeti nobene druge spretnosi, kot nekaj premikat šravfat. A vi mislite, da je treba za rihtanje satv rabite posebno prakso, nadarjenost :lol: :lol: :lol: :lol: Satv je igračka. Drugače pa sem vas že vse pokajlal: Ali malce metafor. Prežvečil sem eno konzervo boba, zmazal enega pingvina, scuzal sadjevca, ... in spustil jastoga svobodo. Dreamboxer, kar se večkrat me pokliči. pa poklič kot e jebe11111


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 12:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Na zasebno sem dobil precej prošen za tvojo telefonsko bi te radi slišali v živo ker drugač nimajo prave predstave kakšen kozel si. Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 22:01 
Za to mi pa ne bo treba skrbeti. Sanjski škatnar bo imel že pol litra pinele v riti in je ne bo znal prebrati. PA kar daj.

No kar pa se tiče kozlovstva, in posebnosti moramo najprej pred dejstvo, da je oseba na spletu nekaj popolnoma drugega kot v realnosti najprej si to zapomnite. Potem pa če se nekoga pripravi in označi z besedo kozel bo vedno kozel. TO bi tudi tehnični, ki se tako zanima za sociologijo lahko vedel.

Dreamboxer nikogar se ne bojim, tudi tebe ne in se posvečam realni družbo in ne temu kurčevemu forumu. Ste se kdaj vprašali, zakaj je članov čedalje manj, dejstvo je tudi, da nihče še ni dobil ene pametne informacije. Ja. Ostalo vas je le še par, ki niste ostsali po nakjučju, ampak, ker ste vsi enaki in očitno tudi nepriljubljeni. Se vam ne zdi, da je z vami kaj narobe. Sicer pa je moje sorte uporabnikov bilo veliko, ampak so vas vsi odjebali, razen mene.


Zadnjič spremenil Oškodovan, dne Pe Apr 20, 2007 22:21, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 22:15 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Lepo te prosim, naredi nam uslugo in nas odjebi še ti. PLS


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 22:22 
Vi ste mene zajebali in jaz vas ne bom odjebal. Drugače pa s prepiro vedno drugi začenejo kot v tej temi in stopnjujejo. Rabim pomoč pri anteni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 22:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ma dajte nehat, ne da se mi več brati, vedno ista štorija, isti osebki.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 20, 2007 22:51 
Saj. Jaz sem govoril o antenah.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 22, 2007 12:53 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Vi ste mene zajebali in jaz vas ne bom odjebal. Drugače pa s prepiro vedno drugi začenejo kot v tej temi in stopnjujejo. Rabim pomoč pri anteni.
ti si zajebal sebe ker si pač pokazal vse svoje znanje ki ga imaš (beri nimaš). A se nisi nikoli vprašal, če morda ni kaj narobe s tabo, ko si z vsemi v konfliktu. Že po verjetnostnemu izračunu ne morejo biti vsi neumni sam ti pameten.
Pusti ti antene pri miru naj bodo na kauču ti pa le prosi mamo da skupaj obiščeta kakega zdravnika za take bolezni ki jih ni videt in zgleda tud bolijo ne.
:lol: :lol: p.s. @don jastog dela rakitna
elastika ki mi drži dreambox skupaj se je pretrgala a mi posodiš tvojo, uha pa kar v žep spraviš. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-))) :enkratno:

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 53 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited