Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:29

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 28, 2007 18:09 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Tisti, ki ga ti ne želiš imeti, ker imaš vgrajen tuner. Conax dekoder, ja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 28, 2007 18:19 
Citiram:
Tisti, ki ga ti ne želiš imeti, ker imaš vgrajen tuner. Co**x dekoder, ja.
Jaz ne želim setup boxa - tega, ki mi ga LJ Kabel ponuja stane ~83 evrov oziroma ~4 evre mesečno za najem. Ni bila fora v denarju ampak v tem da mi ni do dodatnega daljinca, če si slučajno na to pomislil. :)

Cene Conax CAM/CI kartica, ki sem jo želel imeti, da dodam televizorju podporo conax kodiranju, pa se na internetu gibljejo od 50 do 120 evrov. Odvisno, če kartica podpira samo Conax ali še kak drug CAM sistem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 28, 2007 18:51 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ma ne, tudi sam imam Lj. kabel (predvsem zaradi interneta, ker mi ADSL in optika nista na voljo), pa me zanima, koliko hočejo zanj. Kabelske tako ali tako ne gledam, ali pa zelo malo, digitalnega paketa pa tudi ne bi, vse kanale, ki jih gledam, imam preko satelita. Zanimam me predvsem zaradi strica, ki je eno nadstropje nižje in je tudi naročnik te kabelske, morda bi ga zanimalo.

Na mizi imam pet daljincev (in res ne rabim še enega), pa še kakšen telefon se najde gor.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 29, 2007 16:13 
Morem priznat da mi zdaj ni več jasno zakaj se Conax pri LJ kabel uporablja. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 29, 2007 20:13 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Tisti filtri so pri digitalni kabelski preteklost - za odkodirat zaklenjene programe potrebuješ:
- dekoder Con*x
- kartico, ki jo dobiš ob doplačilu na LJ Kablu

Pri digitalni kabelski imaš osnovni paket , Paket A , Paket E in Paket HBO - osnovni je brez doplačila
http://www.lj-kabel.si/images/pdf/digi_shema.pdf

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 31, 2007 10:22 
Ha, mater se počutim trdega. Ok zdaj mi je vse jasno, ko sem se spravil še enkrat pogledal programsko shemo digitalnega paketa. Namreč, imam običajno analogno naročnino, vidim pa da je pri digitalni kabelski programska shema malenkostno drugačna, čeprav ne pretirano.

Jetix in VH1 sta kanala, ki pri analognem paketu drugače spadata v osnovno sestavo, pri digitalnem paketu pa ne. Zato ju tudi ne vidim preko DVB-C tunerja. :)

Osnovni paket torej lovim, za dodatne kanale pod paketi A, E in HBO pa bi seveda potreboval in tudi dobil Conax kartico. Zdaj mi je vse jasno, hvala za potrpljenje z mojo trdo bučo. :P


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 31, 2007 10:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Tako je. Boš zdaj naročil to Conax kartico? Mogoče je pa ista, kot za Lastovko, glede na to, da je vse to en in isti operater.

Conax modul bi se pa tudi dalo kje izposoditi, če bi kje imel prosto luknjo zanj. Ima tvoj TV kje luknjo zanj?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 31, 2007 17:31 
Citiram:
Tako je. Boš zdaj naročil to Co**x kartico? Mogoče je pa ista, kot za Lastovko, glede na to, da je vse to en in isti operater.

Co**x modul bi se pa tudi dalo kje izposoditi, če bi kje imel prosto luknjo zanj. Ima tvoj TV kje luknjo zanj?
Pravzaprav še ne vem, bom videl v Januarju. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 01, 2008 17:03 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Drugače pa CX modul-Zeta dobiš pri meni, 49 Eur.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 01, 2008 20:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ne razumeš prav. Osnovni paket je zajet v tvoji obstoječi naročnini. Za doplačilo 7 € pa dobiš paket A.
:idea:
Vzemi še sprejemnik (če ti ga dajo zastonj), pa ga potem posodi meni, da se malo poigram z njim. :)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited