Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 20:21

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 231 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 524 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Po Sep 07, 2009 22:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ima kdo kake insajderske informacije kaj pripravljajo - obljubljajo več programov in hitrejši internet in če bo kaj od tega tudi na Lastovki. Na krvavcu imajo prostora za vsaj enkrat več kanalov, pa kakega HD bi lahko dali gor.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 12:32 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Šušlja se: 6 HD programov ( med njimi 2 športna ), Cinemax, E!, ...

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 13:31 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Žal so mal (pre)pozni... V NM bodo izgubil še enga naročnika, saj gre še zadnji znanec na T2. Predvsem zaradi katastrofalne slike na sedanji analogni catv in pa večjega števila (tudi HD) programov na ipTV (predvsem XXX :lol: ). Digitalna catv jih pa ni prepričala, ker so ponekod leta dolgo zavlačval s prenovo kablov... :roll: Še zdaj je vprašaj, če je Telem. DVB-C možna po vsem mestu. Mislim, da ima v bloku samo še ena soseda Telemach, vsi ostali so šaltal na VDSL ali optiko (SiOL & T2). :mrgreen:

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 16:47 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Ă

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 19:12 
Citiram:
Je pa res analogna TV pri meni v spalnici katastrofa ( v dnevni sobi pa skoraj idealna
To potem pomeni, da imaš instalacijo v svoji hiši/stanovanju zanič.

Aleš


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 19:21 
Mogoče je pa najboljša v WC-ju. Kdo pa še ima te za zdravje škodljive aparature v spalnici???


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 21:09 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
Mogoče je pa najboljša v WC-ju. Kdo pa še ima te za zdravje škodljive aparature v spalnici???
Ne boš verjel, ogromno. Jaz jih kar precej poznam.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 08, 2009 21:41 
Ob takih informacijah se vedno vprašam, zakaj le. Sicer pa: vsako tele ima svoje vesel´e.

Razumel bi le, če je človeku to edini prostor, katerega ima na voljo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 09, 2009 8:51 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Citiram:
Citiram:
Je pa res analogna TV pri meni v spalnici katastrofa ( v dnevni sobi pa skoraj idealna
To potem pomeni, da imaš instalacijo v svoji hiši/stanovanju zanič.

Aleš
Točno tak - v dnevni sobi so kabli porihtani dokaj vredu, v moji spalnici pa sem prišparal par centov za antenski kabel ( če bi zdaj kupoval verjetno nebi naredil take bedarije ).

Hočem samo povedat, da ni vedno kabelski operater kriv za slabo sliko !

Tone, na WC-ju pa ( še ) nimam kabelske potegnjene. Ti pa verjetno nimaš niti ene električne vtičnice v tvoji spalnici zaradi boljšega spanja !

Evo še nekaj "uradnih" informacij enega od uporabnikov Telemacha:

- Prvi priklopi hitrejšega interneta (Docsiss 3.0)bodo novembra in sicer področje LJ, MB in Velenja
- Gorenjska pride na vrsto najkasneje do 1.1.2010 (tak je plan)
- Moj paket (zdaj imam DTV XL 24/2) se bo v downloadu zvišal na 25MB ... (no comment)
- Dodali bodo še en paket XXL ki bo imel hitrost 50/5MB in HD snemalnik
- V decembru bodo dodali 5 novih HD programov
- Novembra novi programi v digitalni shemi (Disney, E! ENTERTAINMENT, Sci-Fi (ekskluziva za Telemach), Golf, Fishing and hunting, Motors, DoQ in DiscoveryID) za isto ceno

vir: http://www.kabelska.net/viewtopic.php?f ... ead#unread

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 09, 2009 11:42 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Digitalna catv jih pa ni prepričala, ker so ponekod leta dolgo zavlačval s prenovo kablov... :roll: Še zdaj je vprašaj, če je Telem. DVB-C možna po vsem mestu. Mislim, da ima v bloku samo še ena soseda Telemach, vsi ostali so šaltal na VDSL ali optiko (SiOL & T2). :mrgreen:
Kot sem že enkrat omenjal so pri nas priključili kompletno CATV (digitalno in analogno) na naš dotrajan kabelski sistem, ki sicer ni deloval na UHF bandu. Analogna slika je zelo dobra, razen tistih nekaj programov, ki so na UHF. Z DVB-C pa sem tudi zelo zadovoljen, razen tega da ne delajo vsi programi, ker je potrebno menjati ojačevalnike in še niso nič posodabljali infrastrukturo. Torej glede na to, da nihče ni nič menjaval kable sem predvsem z DVB-C zelo zadovoljen in mi niti na kraj pameti ne pride, da ne bi postal uporabnik DVB-C. Res pa je, da je prednost IP TV samo v večjem številu programov, ostalo so vse slabosti.

Kar se tiče spalnice: jaz imam v svoji sobi (ki je hkrati dnevni prostor in spalnica) naslednje stvari:

- digitalna LED ura
- glasbeni stolp, priključen na kabelski radio
- LCD TV
- satelitski sprejemnik
- laptop
- računalniške 2.1 zvočnike
- solata kablovja za omaro

TV imam v sobi zato, ker nisem nor, da bi v klopčiču gledal TV na kavču v dnevni sobi
:mrgreen:

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 231 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 524 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited