Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 23:03

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 19, 2010 22:48 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
najbolj žalostno pa je to, da v MB poslovalnici zvejo za spremembe kasneje kot jaz - pol veš kakšna organizacija je v tem podjetju.

Vse bi bilo vredi, če bi pri prejšnji položnici dodali obvestilo, da bodo s tem pa tem dnem kriptirali vse programe v digitalni shemi in cenjene naročnike naprošajo, da si pravočasno brezplačno zagotovijo modul/sprejemnik + naročniško kartico.

Raje pa mi danes pošljejo mail:



[quote]Urgentno Sporočilo za javnost – PROSIMO ZA OBJAVO!



Ljubljana, 20. maj 2010



TELEMACH JE ZAKODIRAL ODPRTE PROGRAME DIGITALNE PROGRAMSKE SHEME DOSTOPNE ANALOGNIM NAROĂ

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 20, 2010 9:05 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
A mi lahko kdo razloži, zakaj so pustili ZDF in Fashion HD FTA? :shock:

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 20, 2010 10:37 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
A mi lahko kdo razloži, zakaj so pustili ZDF in Fashion HD FTA? :shock:
Ne vem če je to sploh res, FashionHD je bil 14 dni nazaj kodiran - če se prav spomnim, so kodirali vse HD.

Sicer je pa, v sporočilu je kup smetja in eno kao resno sporočilo:
Citiram:
Telemachovi strokovnjaki svetujejo, naj naredijo ročno nastavitev programov za vse programe in tako bodo dostopali do programov analogne programske sheme, za katere imajo urejeno naročniško razmerje ter do zgoraj naštetih digitalnih programov.
Kaj to sploh pomeni, da moraš ročno nastaviti vse programe? Kot da bo potem kaj drugače?

Njihovo linijo za pomoč sem velikokrat potreboval, saj mimo nje sploh nimajo dostopa do telefonistke in ne dajo telefonske od tipa, ki bi mu rad svetoval in pomagal, ga kaj vprašal, da bi lahko vsaj tako korektno informiral vsaj teh apr forumašev, ki pa so v svojem okolju ponavadi poznani po vedenju in kljub vsemu dosežejo znatni del ljudi, da anonimnih bralcev ne omenjam.
Itak pa Telemach že od vsega začetka sloi kot podjetje, s katerim ne moreš vzpostaviti nobenih človeških odnosov - vsaka čast redkim posameznikom, do katerih sem se le dokopal in so očitno mimo njihove logike obdržali korekten odnos.

Recimo izvem, da je na Krvavcu že optika za njihovega lastovka trojčka, od njih pa najprej dobim, da bo v apr emsecih, nato ap uardno, da tega sploh ni v doglednem planu. Kot da namenoma odganjajo vse tiste, ki imjo navadno Lastovko, vse tiste, ki čakajo na HD programe iz Krvavca, vse tiste, ki razmišljajo kako v nekih rovtah z vidljivostjo na Krvavec do interneta. Bi se res svet podrl, če bi najavili, da bo predvidoma zgodaj jeseni iz Krvavca možen trojček s HD kanali. Terga nisem nikoli razumel in nikoli ne bom.

Najbolj mi pa gre stvar na živce zaradi Telstarja, uradno smo bili o nečem obveščeni takrat kot ostali mediji, kar smo izvedeli neuradno nismo smeli objaviti in potem smo mi izpadli kot eno vaško trobilo brez aktualnih novic. Pa niso taki samo telemachovci, povsod isto. Gabi se mi vse skupaj.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 20, 2010 14:54 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Citiram:
A mi lahko kdo razloži, zakaj so pustili ZDF in Fashion HD FTA? :shock:
Zaradi promocijskih namenov DTV-ja - kvaliteten SD in HD program ( v smislu kvalitete slike ).

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 20, 2010 18:39 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Citiram:

Recimo izvem, da je na Krvavcu že optika za njihovega lastovka trojčka, od njih pa najprej dobim, da bo v apr emsecih, nato ap uardno, da tega sploh ni v doglednem planu. Kot da namenoma odganjajo vse tiste, ki imjo navadno Lastovko, vse tiste, ki čakajo na HD programe iz Krvavca, vse tiste, ki razmišljajo kako v nekih rovtah z vidljivostjo na Krvavec do interneta. Bi se res svet podrl, če bi najavili, da bo predvidoma zgodaj jeseni iz Krvavca možen trojček s HD kanali. Terga nisem nikoli razumel in nikoli ne bom.

....
Po mojem mišljenju hočejo prodati še vso staro opremo, karkoli že to je. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 20, 2010 20:14 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Citiram:
Kje pa je wimax? Se je toliko o tem govorilo pred kakšnimi sedmimi leti......
Ko bodo sproščeni višji uhf (sedanji tv) kanali v etru (k61-69), bo zaživel tudi brezžični net, vendar na nižjih frekvencah kot Wimax. V Nemčiji so to že naredili, kot je danes napisal v drugi temi"peterdoo": Frekvence so se razdelile med tri mobilne operaterje, ki jih bodo uporabljali za LTE (brezžični Internet predvsem za podeželje).

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 20, 2010 22:25 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
[quote="Bob"]
Po mojem mišljenju hočejo prodati še vso staro opremo, karkoli že to je. Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited