Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:48

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 24, 2006 12:34 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
men pa norton 06 spet podira rekorde :) Vsako leto nova verzija, vsako leto brez virusa :idea: Lajf je gut

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 12, 2007 22:50 
Zame je NOD32 zakon, odkar ga uporabljam ni problemov.Norton se mi je zameril že pred časom,ker je zabremzal mašino kot bi potegnu ročno do drugega zoba ,da ne govorim o pandi...podn od podna ,edino ikonca z medvedkom se mi je dopadla.
Seveda pa verjamem, da imate lahko nekateri tudi z nortonom ali pando dobre izkušnje,jaz jih pač nisem imel :)
Kar se pa spy-jev tiče pa SpySweeper rulz! :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: To Jan 21, 2014 11:14 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Na svojem 9 let starem laptopu imam inštaliran Avast! Free AntiVirus in ga lahko priporočam vsakomur, ki rabi zastonjski AntiVirus. Zadeva zelo malo bremza računalnik, ima pa tudi cel kup možnih nastavitev, tako da ob kakšnem problemu počasnega delovanja računalnika lahko človek nastavi vse živo. Ampak, kot pravim, tudi brez teh nastavitev stvar deluje super.

Na bojšem računalniku uporabljam Kaspersky Internet Security, ki pa ga za starejše računalnike ne priporočam, ker zelo bremza delovanje mašine.

Pred Kaspersky-em sem uporabljal McAfee AntiVirus, ki je manj bremzal delovanje računalnika kot Kaspersky Internet Security.

Dobra zastonjska alternativa bi lahko bila še Avira in AVG.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: To Jan 21, 2014 12:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Uporabljam AVG. Mcfee v službi je bil nastavljen na top priotiteto in na enojedernem računalniki pogosto nista delala niti miška in tastatura. Sistemci pa nič, verjetno so bili v navezi z dobavitelji novih PCjev. Ne mi rečt, da mora imeti antivirus top prioriteto, ki je niti kot lokslni admin nisi mogel znižagi, kaj šele za 5 minut izklopit delovanja ali premakniti vsakodnevno skeniranje.
V glavnem s P4 2,8G in 4G RAMa se ni dalo normalno (brez izpada črk pri tipkanju) niti maila napisat.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: To Jan 21, 2014 13:24 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Poskusil "milijon in enega" in na koncu pristal na Microsoft security esentials.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: To Jan 21, 2014 13:30 
Odsoten

Pridružen: To Feb 08, 2011 20:25
Prispevkov: 1140
Kraj: Ravne na Koroškem
Jaz uporabljam NOD32 7 (7.0.302.26) + Microsoft security esentials

_________________
Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: To Jan 21, 2014 14:13 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Nekje sem prebral, da z 8. Aprilom 2014 Microsoft Security Esentials ne bo dobil več definicij, če je na računalniku nameščen Windows XP. S tem dnem se namreč ukinja podpora Microsofta za Windows XP.

http://www.neowin.net/news/its-official ... -april-8th


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: To Jan 21, 2014 16:02 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Citiram:
Update: An earlier version of this story stated that Microsoft would not supply anti-virus updates for Windows XP owners who had Microsoft Security Essentials installed. This has not yet been confirmed so we have updated the story to reflect that information. Microsoft did state in October that it "will not guarantee updates" for the program after April 8th. We have emailed Microsoft to get a definitive statement on this matter.
Torej še ni jasno, če bodo nadaljevali s posodabljanjem virusnih definicij


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 22, 2014 10:44 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Citiram:
V glavnem s P4 2,8G in 4G RAMa se ni dalo normalno (brez izpada črk pri tipkanju) niti maila napisat.
Pismo, bi človek mislil, da je ob 4GB RAMa in 2.8G P4 nemogoče, da bi AntiVirus tako bremzal PC? Ampak, danes se ni za čuditi ničemur več. Meni je pred časom McAfee popolnoma zablokiral dostop do spleta in tudi pod razno mi ni padlo na pamet, da je AntiVirus vzrok za to. Naslednjič bom ob enaki "napaki" vedno najprej pomislil na to.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Kateri antivirus
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 22, 2014 14:23 
Odsoten

Pridružen: To Feb 08, 2011 20:25
Prispevkov: 1140
Kraj: Ravne na Koroškem
Nov info glede Microsoft Security Essentials: http://www.racunalniske-novice.com/novi ... -2015.html

_________________
Slika


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 57 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited