Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 4:42

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Dreambox_master ali 666kb_exe
OdgovorObjavljeno: To Jul 27, 2004 9:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Osebka iz naslova se očitno ne preneseta in moja naloga je, da enega ozmerjam, mu vzamem ali dodelim moderatorstvo, skratka pomnožim z 0 ali morda poveličam.

Ker je tole demokratični forum in ker fosfor za našimi šipami v katere bulimo prenese vse, jaz ne bi preveč množil, me pa zanima, ali je Dreambox_master res neprimeren za moderatorja oziroma ali je 666_exe res zreu za množenje z 0.

PS: Skupine DM ne spremljam, zato ne vem za kaj se jima gre in kaj naj bi bilo z Dreambox_mastrom narobe, zato s predlogi in mnenji na dan. Fosfor oziroma tekoči kristali vse prenesejo.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne Če Sep 30, 2004 7:59, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka: Dreambox_master ali 666kb_exe
OdgovorObjavljeno: To Jul 27, 2004 9:52 
Zivjo!
Zdi se mi, da je Dreambox_Master kar dostkrat za "hece"-samo kaksne? Pa zdej me zanima, ce bi se lahko na MSNju uglasu Dreambox_master-da neki se poves kar me zanima.
Lep pozdrav in brez zamer-povedal sem samo to kar mislim :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 27, 2004 10:45 
Jaz rubriko DM spremljam pa vseeno ne vidim nekega velikega konflikta tam. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Dreambox_master ali 666kb_exe
OdgovorObjavljeno: To Jul 27, 2004 10:54 
Ups-narobnega sem napisal-mislil sem 666kb_exe. Pomota! Hotel sem samo Dremboxu_master povedati, da naj pride na MSNja-pa sem po pomoti pol za njega napisal. SORRY :oops:
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 27, 2004 11:10 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Na forumu nas je precej različnih in zato je čisto jasno, da se nekateri ne ujamete (ujamemo) med sabo in da si gremo na živce. Očitno se Dreambox_Master in _666kb_EXE ne štekata. To sicer tu na forumu na prvi pogled ni vidno, verjetno sta si med seboj pošiljala kakšna sporočila... Kakorkoli že, probajte se tolerirati med sabo. Vsakega posebej, ki bo odšel iz tega foruma bomo pogrešali. _666kb_EXE je žal že nehal sodelovati, občasno ga še opazim, da obišče forum, zato upam, da se bo še kdaj vrnil. Upam, da Dreambox_Master ne bo naredil česa podobnega. Pogrešam Skabier dr. Nevina, zakaj je sploh on odšel? Tudi za njega upam, da se bo vrnil.
Dajmo fantje, malo pogoltnite slino in gremo naprej.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 27, 2004 14:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sem bil mal premalo konkreten, od obeh sem dobil ZS v stilu ali gre on ali jaz. Sicer je pa menda 666_EXE že nehal spremljati Forum, tako da na videz problema ni več.
Podobno kot butalski zajec, ki je jedel deteljo, velmožje pa zasedali. Ko je detelja dovolj zrasla, zajec ni bil več viden in problem je bil rešen.

_666_EXE in Dreambox_master z besedo na dan, pa magari če bo pod nivojem, bomo vsaj vedeli kdo je kdo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 28, 2004 0:30 
na Dreambox_master in 666_exe nimam nobenih pripomb :roll: .Tko da nea vem. :? .Navsezadnje si pa ti boss Tehnični :wink: odloči se po svoji vesti 8) .

:idea: Ali pa če si oba spremenita vzdevek :D


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited