Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 15:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Moderatorjeva nesramnost
OdgovorObjavljeno: Po Dec 06, 2004 22:40 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ă


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne To Jun 07, 2005 7:17, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 06, 2004 22:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
:shock:@ XY :shock: , kaj pa je še sploh videti na sat resiverjih brez šeranja in (ali) originalne kartice ? Ugasni računalnik in poglej :wink:
:arrow: :arrow:
XY se je namesto Vazelinkota pojavilo kasneje.
Tema: Kupim Dreambox
Dogajalo se je v malih oglasih, tema pa je bila prestavljena v DM-Hardware.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 06, 2004 22:56 
temu se rece ljudi Slovenci ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 06, 2004 23:03 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Omenjeno temo sem razdelil in prvi del premaknil nazaj v Male oglase, prosto debato z nesramnostjo pa v Izbrisane


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 06, 2004 23:41 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Stlučajno sem malo skočil na forum in videl ta linč.

Se mi zdi vse skupaj mal ... Kaj naj objasnjujem
Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2004 0:01 
Fantje prespite vse skup, pa bo lažje ne kar navalit... to ne vodi nikmor, če si priznamo (vsaj jaz) rabimo en drugega al ne?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2004 0:05 
Citiram:
dreamboxer ,vse kar je legalno dobi.Ne dobi zagotovila o sky šeranju in drugih mahinacij,ki jih dobijo nekateri,ki predrago plačujejo to šaro.
Nisem vedel da ima zgodba kako resno ozadje...spremljam to temo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2004 0:08 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
@dreamboxer
Iz tega citata jaz ne vidim nič takega, kar vidiš ti, morda ker je stvar iztrgana iz celote - objasni prosim.

Kar se pa tiče zagovarjanja spreminjanja nikov in občasne izpade gre pa za toleriranje nečesa, kar po mojem globokem prepričanju ni plod zlobe ali slabih namenov, temveč ravno obratno. Kdaj malo pretera ampak bi ga pa že lahko poznali, še posebej taka "stara kuka" kot si ti dreamboxer.

Sicer pa izgleda da je pri takšnih kot smo, edina rešitev ostre omejitve svobode govora in mišljenja ter inkvizicija, za kar pa jaz nisem, lahko pa svoje "žezlo" predam komu drugemu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2004 0:18 
Ko prebiram vse skupaj se mi zdi brezveze... Dreamboxerja "poznam" vem, da je zelo dober človek, pripravljen pomagat vsakemu... Gizmo... za tebe lahko trdim isto imela sva že par konflitkov na forumu, ampak jih jaz ne vzamem resno... saj je to le forum in internet, kjer lahko vsakdo izrazi svoje mnenje, pa neglede na to ali je slabe ali dobre volje. Že nekajkrat se mi je zgodilo, da me je kdo (ne namerno) užalil tukaj na forumu, vendar jaz vzamem vse skupaj kot svobodo govora, morda je pa imel prav...

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 07, 2004 0:44 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
@dreamboxer
Iz tega citata jaz ne vidim nič takega, kar vidiš ti, morda ker je stvar iztrgana iz celote - objasni prosim.
Zgodba se vleče že kar nekaj časa
Citiram:
Pri tem forumu me moti(jo) moderator(ji),ki so zunaj tudi prodajalci in pa moderator najstnik.
Citiram:
Ali je možno da boš na koncu žalosten ti,ker ne boš mogel več (drago) prodajati satelitske krame?
Na hitro sem poiskal nekaj namigovanj in izzivanj. So pa še,sam jih ne bom več iskal. Ravno tolko, da ni bilo nič stlučajno ampak premišljeno podjebavanje.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited