Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 14:58

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kotiček za ponudnike
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 14, 2006 23:27 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Že dlej časa mislimo v odseku "Ne prezrite" odpreti forum "Kje kaj kupiti" (podobnega nekaj niže bomo seveda preimenovali). V njem naj bi prodajalci in tudi montažerji (torej profiji na sat sceni) lahko ponujali svoje nove izdelke in storitve.
Seveda bi bile teme odprte za debato, saj drugače nima smisla. Bi pa vsekakor prosil vse udeležence, da upoštevajo, da gre pri trgovcih pač za trgovce in ne profije v smislu sat hekerjev, zato naj bi se izogibali kritikasterskim komentarjem, seveda pa so svarila neukim forumašem pred barabinskimi trgovci dobrodošla. Zopet upoštevaje našo majhnost in nerazvitost trga in temu primerne cene in ponudbo.

Poleg tega bi izvedli "popis" :) vseh profijev, torej trgovcev in montažerjev, ter jih označili kot Montažer ali Trgovec (pod slikco enako kot so sedaj tam oznake za Moderatorje in Admine.

Predlog je, da bi v tem novem forumu lahko oglaševali samo tisti, ki bi prispevali simbolični znesek in zanj dobili tudi reklamco na naši osnovni strani www.sibila.si/telstar, kjer bi lahko objavili res kako udarno novost v njihovi ponudbi.

Z vsemi temi ukrepi bi bilo povsem jasno iz kakšnih namenov in pozicij se kdo oglaša v tem novem in tudi v ostalih forumih.

S pripombami in predlogi na dan, predvsem so seveda zaželjena mnenja profijev.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne Sr Maj 03, 2006 1:35, skupaj popravljeno 2 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 01, 2006 21:07 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
V Ne zgrešite sem odprl nov podforum za profija in premaknil podforum Kje kaj kupiti? Kdo je dober montažer.

Vse sodelujoče profije prosim, da se javijo, da jim dodelim naziv (napis pod sličico) Ponudnik. To bo dobro iz več ozirov, med drugim tudi za same ponudnike, saj tako ne bo več nobenega slabega občutka oziroma bojazni, da te forumaši postrani gledajo.
Vsi ostali forumaši ste pa naprošeni, da sporočite, če se bo kak profu tule švercal med navadnimi uporabniki.
Matjaža, Pinosata in DARKOLAH sem že sam določil za Ponudnike, za ostale pa ne vem oziroma za nekatere nisem ravno siguren.

Ne vem ap kaj bi s fušarji - tistimi, ki se satelitsko ponudbo ukvarjajo v popoldanskem času. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 01, 2006 21:49 
Imam spletno trgovino, ki jo še urejam (http://www.dvbshop.si). Lahko me date pod ponudnike.[/url]


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 01, 2006 22:14 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Vsi ponudniki naj bi poleg maila imeli v "podpisu" tudi link na svojo spletno stran - če jo seveda imajo. Tebi lulikin sem link že dodal, tako da si sedaj Ponudnik od glave do pete. :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 01, 2006 23:00 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
[quote]Ne vem ap kaj bi s fušarji - tistimi, ki se satelitsko ponudbo ukvarjajo v popoldanskem času. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 02, 2006 9:10 
Kdo pa so ti fušarji. Jaz ne vem za nobenega, dreambox_master je ene par satelitskih zmontiral, pa ni profi, za druge pa ne vem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 02, 2006 9:16 
Mislm Sadjevc s to izjavo si ga je res mimo ustrelu. :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 02, 2006 9:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Mimo ustrelu? Ni vedel, kako naj označi tiste, ki se samo v popoldanskem času ukvarjajo z montiranjem. Pa sem mu dal predlog. Kdo pa bi spadali sem, je pa drugo vprašanje. Mogoče se bo kdo javil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 02, 2006 9:40 
dej ne vem kaksno drugo besedo futurist, obrtnik karkoli drugega ..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 02, 2006 20:58 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Pri nas na gorenjskem se reče tistim, ki popoldan mal delajo na črno fušar, pa če smo tkole kdaj v službi kaj delali zase, so sodelavci rekli "a mal fušaš". Toliko o tej besedi.
Lahko pa damo oznako VKtKN - Včasih Komu tud Kej Nardim :)


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne To Maj 02, 2006 21:43, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited