Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 21:37

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 62 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 21:44 
Evo gizmo, zdej si jo pa fasal :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
K sodelovanju pri tiskanem Telstarju je bil Vito večkrat povabljen kot pisec novic, a ni hotel. Ponujena je bila tudi opcija da le prinaša novice, oblikuje jih pa lektorica ali kdo od nas bolj veščih pisanja. Ponujali smo mu honorar kot vsem drugim a je bil zanj to podcenjevalni drobiž. Raje je zastonj pisal v hrvaški forum in verjetno mislil, da od Telstarja nekateri super živimo, iz njega se pa hočemo norca delati.
Se pa strinjam, da je 10 krat donosneje in hitreje nategniti 3 naivneže z montažo sat sistema, kot pa se truditi s pisunstvom. Po dolgih letih je tudi nas srečala pamet - pozno a toliko bolj grozno.
Da bi zapolnili praznino smo za novice najeli Srba iz Beograda, mu dali enak honorar ter zraven še plačevali prevajalca. Tako je pač bilo, sori. Bilo je veliko pozivov in iskanj, a brez odziva.

Toliko o resnici, da ne bo kdo živel v oblakih, prepričan da stoji na najtrdnejših tleh.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: potem...
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:35 
Citiram:
...pa pojdi malo v 3. razred devetletke, boste hitro lahko vse razvozlali. In ne hvali se preveč s tujim jezikom, saj je potrebno najprej dobro znati in poznati materni jezik, da bi se tujega lahko uspešno učili in naučili. Tisti, ki naj bi razumeli, že razumejo in modro molčijo. :kaj se more:
Aha in zdaj si najpametnejši, ker si to poved izumil?

Namen mojega pisanja je bil, da govorimo naravnos in iskreno.
Tisti, ki se delajo skrivnostni, v resnici skrivajo samo svoj
umski potencial. Razlogov za skrivanje zna biti, seveda, veliko.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:40 
Citiram:
Evo gizmo, zdej si jo pa fasal :D
A ti to resno? :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: še kaj...
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:45 
@Tehnični, Vita kar dobro poznam in nisem ravno prepričan, da spada v skupino ljudi, ki nategujejo naivneže.

@Gizmo, nisem izumil nobene povedi, ker se tega preprosto ne da. Pa tisto tudi ni poved.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: potem...
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Tisti, ki se delajo skrivnostni, v resnici skrivajo samo svoj umski potencial.
Zule si pa povsem zgrešil, resnica je povsem nasprotna - vsaj kar imam jaz izkušen.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: še kaj...
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:45 
@Tehnicni, Vita kar dobro poznam in nisem ravno prepričan, da spada v skupino ljudi, ki nategujejo naivneže.

@Gizmo, nisem izumil nobene povedi, ker se tega preprosto ne da. Pa tisto tudi ni poved. :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: je...
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 22:48 
....Vito tudi dolgo urejal strani na teletekstu RTV SLO za minimalne tolarje, kolikor jaz vem. :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: je...
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 23:05 
Citiram:
....Vito tudi dolgo urejal strani na teletekstu RTV SLO za minimalne tolarje, kolikor jaz vem. :kaj se more:
Ja to se je pa poznalo...na kvaliteti.
V času, ko sem še bral.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 01, 2007 23:13 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Verjetno si mislil na drugačno vrsto nategovanja. JAz pa na to, da veči del popoldanskih šušmarjev potegne za 2 uri dela več kot sem pa jaz dobil za tristranski tehnični članek, ki sem ga pisal nekaj dolgih večerov.
Kolikor jaz poznam honorarje po Slo medijih tisto na teletekstu in to pri nas ni bilo tako hudičevo nizko, z zidarsko in montažersko uro se pa seveda ne more primerjati - taki so pač časi. Razen seveda če imaš recimo za test sat sprejemnika napisane predloge in je stvar končana v eni uri.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 62 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited