Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 0:19

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 55 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Kako naprej
Pustiti, da stvar eskalira do konca in agresija sama umre 21%  21%  [ 6 ]
Prepovedati iskrive pripombe, da ne uĹľalijo nedonošenèkov 7%  7%  [ 2 ]
Prepovedati vse razen tega èemur je forum namenjen (izjema so Izbrisani) 50%  50%  [ 14 ]
Prepovedati kritiko oziroma uzakoniti sljjjuusszz 0%  0%  [ 0 ]
Ugasniti vse skupaj 11%  11%  [ 3 ]
Opozarjati in opozarjati, morda se kaj prime 11%  11%  [ 3 ]
Skupaj glasov: 28
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kako naprej
OdgovorObjavljeno: Po Feb 26, 2007 20:39 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Razmišljam kaj storiti, dobronamerni nasveti dobrodošli.
Najhuje je postaviti meje, ki bodo večini pogodu, zato se mi zdi edina pametna predlagana rešitev (druga) neizvedljiva, ostale so pa bedne.

Recimo Methos na napovedani dan prihoda Slo paketa vpraša: "kje ste junaki". "Junaka" to razumeta kot osebno žalitev, in kaj sedaj?

Sicer sem pa že v vprašanju užalil tretjino forumašev, torej najbolje, da me izbrišete.
Klinc pa taka svoboda.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne Po Feb 26, 2007 23:23, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 26, 2007 21:11 
Pred casom sem na racunalniskih novicah na forumu opazil ,da so tamkasnji odgovorni (beri mozoljasti smrkavci) clana napadli in mu zagrozili z nekimi kartoni ,ker ne pise vejic in pik......jebem jaz take forume ....nekaj svobode pa mora biti


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 26, 2007 21:43 
Citiram:
Jastog je tule pobrisal vse svoje poste, zato sem ga začasno deaktiviral, da ne bi to storil še drugje.
Dobronamerno predlagam,da Sadjevec poizkusno, po svoji glavi, samostojno pelje ta forum npr za dobo enega meseca. Zadnji Jastog kraval je baje nastal predvsem zaradi motenj v komunikaciji.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 26, 2007 23:11 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Meni se je zdelo dovolj, da smo fanta sprovocirali, ko je bil še 16, tako da mi je bilo tole, ko je bilo vidno, da si želi sprememb, res noro. V bistvu mi ni prav, da se je tako zgodilo. Pa žal nisem mogel ukrepati.
Sam si ne želim peljati tega foruma, verjemi. Ni lahko, oziroma, bom rekel, zelo zajebano je. Zato sem tudi predlagal, da se poiščejo novi moderatorji. Te je pa res težko izbrati. Vsak ima nekaj proti nekomu drugemu.
Nobeden od odgovorov v anketi mi ni všeč.
Foruma nikakor ne mislim zapustiti in sem zelo proti temu, da se ga zapre. Rad bi ga spravil nazaj na stare dobre poti. Agresija sama od sebe ne bo umrla, zato se je treba zmeniti, kaj narediti. Dokler bo folk zajebaval en drugega se ne da nič narediti. Dokler se nekateri, ki se ne trpijo, ne začnejo tolerirati, tudi ne. A ni bolje, če ti gre kdo na živce, da ga preprosto pustiš na miru in ga ignoriraš, kot pa da mu vrneš z še hujšimi besedami? Prepiranja ne morem preprečiti. Policaja se ne mislim iti. Rumeni kartoni? Lahko zaradi mene. Zmenimo se, kakšen je njihov pomen in kakšni so ukrepi.
Prepovedati vse razen tega čemur je forum namenjen tudi ne bi bilo dobro. Spet pravim, da je treba postaviti neke meje tolerance. Sploh pa ne prepovedati kritike. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 26, 2007 23:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Že ko sem vzel moderatorstvo linkupu (ker je odgovarjal predvsem z medmeti) sem spoznal, da je nemogoče postaviti neka konsistentna merila.
1. Nisem Bog da bi vedel kaj avtor misli
2. Nisem Bog da bi članom foruma vcepil modrost prepoznati namene objavljajočih

Skratka če že kraj bivanja nekoga spravi skorajda v delirij, res ne vidim kako zmoderirati vse kar je vmes do pravih žalitev.

Morda sem v anketi pozabil navesti možnost
"Opozarjati in opozarjati v upanju, da se bo prijelo"


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 26, 2007 23:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ne bi se prijelo.
Preprosto blokirati uporabnika pa se tudi ne sme. Ali pač?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ..
OdgovorObjavljeno: To Feb 27, 2007 0:07 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Po Mar 15, 2010 0:10, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 27, 2007 0:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Stvar je precej preprosta-prišli smo do točke, ko ima večina vsega dovolj...ali povedano v satelitskem jeziku gledamo bolj ali manj tisto kar želimo na tak ali drugačen način in malo je še stvari, ki jih nebi videli in vedeli, nove člane ali pa tiste, ki bi radi kaj izvedeli pa zanimajo v glavnem "prepovedane teme" oz. stvari za "eksperimentalne namene"...le redkokaterega še zanima morje nekodiranih kanalov in kakšnih zanimivih "feedov"...in potem pride do brezveznega zafrkavanja, ki nikamor ne vodi...največji problem foruma je v tem, da je premalo aktivnih članov, ampak tako je bolj ali manj že od samega začetka...in v prihodnosti ni pričakovati nobenega izboljšanja...zato bi bilo morda najbolje, da se forum zapre...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ..
OdgovorObjavljeno: To Feb 27, 2007 1:05 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Po Mar 15, 2010 0:10, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 27, 2007 9:19 
Citiram:
prišli smo do točke, ko ima večina vsega dovolj.....
Jaz, na mojo žalost, nisem del te večine. Vedno odkrijem nove meje, preko katerih se prebijam, kot vem in znam. :oops: Opažam pa, da so take stvari "za večino" nepomembne. Mogoče o nih govorijo in razpravljajo drugje. Res je, da niso v neposredni povezavi s "satelitskimi" vprašanji, toda po tem, kar sem se sedaj naučil, širok zajem znanja zelo kakovostno vpliva vedenje tudi o satelitski TV.
Skratka zaključek je ta: najbolje se obnašati, kot da bo forum, 100 let živel in biti pripravljen. :D


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 55 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited