Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 20:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 03, 2004 22:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ena od možnosti je, da se javi nekdo, ki bo ta forum fural naprej vendar seveda ne na našem strežniku. Torej skopiramo vse skupaj, mi pobrišemo prepovedano, na drugem forumu pa se pobrišejo legalne teme - torej nakak fifti - fifti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 17, 2004 13:37 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 30, 2004 15:16
Prispevkov: 127
"Vsako pisanje z namenom navajanja....." je zelo širok pojem in precej nedoločljiv. Kdo mi lahko dokaže, da sem hotel koga na nekaj navajat, če sem to napisal. Kaj bo delal, je njegova stvar in ne moja in če ga pri tem ujamejo, ga bo pač doletelo kar ga bo. Jaz sem samo napisal, da se to da, kako se da, in ne vem, zakaj bi bilo to lahko kaznivo.
Nobenega smisla ne vidim v tem, da bi o čem govorili na splošno. Ko gre za dekodiranje provider-ja, je treba povedati konkretno kako in s čim. Vse ostalo ne koristi prav nič, je brez pomena in je mlatenje prazne slame.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 17, 2004 14:44 
Kaj pa če forum postane privatno okolje - samo´za člane?
Menda je tu kak zakon o zasebnosti,po katerem se da kaj...
---------------------------------------
primer:prepoved točenja alkohola po določeni uri je ogromno diskotek v italiji spremenila v zasebne klube...,za katere zakon ne velja,ker so zaščiteni po drugem zakonu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 17, 2004 15:02 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
To deluje tudi pri nas, če nimaš dovoljenja za točenje pijače. Ustanoviš npr. biljard klub, kjer so lahko samo člani, zaprtega kroga. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 17, 2004 22:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Pepi nimaš prav. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 18, 2004 12:17 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 30, 2004 15:16
Prispevkov: 127
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 18, 2004 17:40 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Dekodiranje ni kraja,ampak je kaznivo dejanje.Glih tolk si kriv ti ki polniš,kot prijatelj ki drži vrečo.Mislim da o tem ni nobenga dvoma,kaj je legalno in kaj ne.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 18, 2004 18:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Preberite v forumu Splošna debata vodilna tema
Na kratko:

4. člen
(prepovedana dejanja)

1) Prepovedanih naprav ni dovoljeno izdelovati, uvažati, razširjati, prodajati, dajati v zakup ali posedovati s pridobitnim namenom.
2) Prepovedanih naprav ni dovoljeno nameščati, vzdrževati ali zamenjevati s pridobitnim namenom.
3) Prepovedani so oglaševanje in drugi ukrepi, namenjeni spodbujanju prodaje ali uporabe prepovedanih naprav.


Mi doma za svojimi škatčami torej nismo grešniki, če pa na forumu napišeš JUHUHU, s Humijem se da gledat Conax, smo pa v grehu mi, ki furamo ta forum - tako jaz razumem te stvari.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 24, 2004 17:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
4. člen
(prepovedana dejanja)

1) Prepovedanih naprav ni dovoljeno izdelovati, uvažati, razširjati, prodajati, dajati v zakup ali posedovati s pridobitnim namenom.
2) Prepovedanih naprav ni dovoljeno nameščati, vzdrževati ali zamenjevati s pridobitnim namenom.
3) Prepovedani so oglaševanje in drugi ukrepi, namenjeni spodbujanju prodaje ali uporabe prepovedanih naprav.

vedno se pojavlja namen => pridobitnim

Jaz to razumem da če se s tem ukvarjaš v študijske namene in ko zadevo preučiš ne prodajaš znanja naprej to ni kaznivo.

Naj prepovedo prodajo vseh sprejemnikov kateri imajo vgrajene module za dekodiranje, ter vseh CI modulov z izjemo Viaccess (SLO,sexwiew,...HRT-pa še ta je vprašanje kolko je legalen na ozemlju Slovenije) saj druzga nam tako niso omogočili, da lahko gledamo z originalnimi karticami.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 24, 2004 18:24 
Jaz tudi mislim,da so hoteli zadaviti razne mojstre,ki so leta dobro služili
z oglasi po salamonu.. in svinjsko drago prodajali tuje znanje zloudano z neta...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 61 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited