Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 18:10

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 24, 2004 18:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Mene moti "spodbujanje uporabe prepovedanih naprav"
Yankse je prepovedana naprava in če napišemo: "ejga folk, a veste da se da za 0 sit gledat vse živo...", spodbujamo uporabo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 29, 2004 21:00 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Na MID-u mi je PR-ovka najprej rekla, da se to nas ne tiče, pa sem ji poprej razložil kaj me zanima.

Po moje bo to tako, da, če bo inšpektorju sinulo, da bi to polje malo preoral, se bo malo podučil, potem pa naredil kako prijavo, tožilci naj se pa zafrkavajo kaj točno je prepovedano.

Sicer je pa kar se Telstara tiče in tegale foruma situacija precej jasna. Informiranje z namenom navajanja na piratstvo je kaznivo. Torej informirati smemo le kake uradnje osebe, ki jih to zanima zaradi prepovedi in kako staro mamo - se oproščam starim mamam.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 01, 2004 15:57 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Citiram:
Na MID-u mi je PR-ovka najprej rekla, da se to nas ne tiče, pa sem ji poprej razložil kaj me zanima.

Po moje bo to tako, da, če bo inšpektorju sinulo, da bi to polje malo preoral, se bo malo podučil, potem pa naredil kako prijavo, tožilci naj se pa zafrkavajo kaj točno je prepovedano.

Sicer je pa kar se Telstara tiče in tegale foruma situacija precej jasna. Informiranje z namenom navajanja na piratstvo je kaznivo. Torej informirati smemo le kake uradnje osebe, ki jih to zanima zaradi prepovedi in kako staro mamo - se oproščam starim mamam.

Kaj naš slovenski teletekst,ki nas redno obvešča kaj,kje in kako je možno gledati kake kanale,tud kodirane(Zadnji taki primer je ko je šlo za SKY ITALIA).Pa še neki bi rad reku,ko sm pred časom poklicu na rtv slo na oddelek kjer rihtajo kartice,sem povprašal če je v sloveniji kje možno naročit kartice za kak tuj paket,pa so mi odgovorili da lohka gledam s piratso kartico.Toliko o informiranju z namenom navajanja na piratstvo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 01, 2004 22:54 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Zakaj hudiča zapravljaš denar za nakupe, ko pa vsi kradejo.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 26, 2004 16:10 
hmm meni se ne zdi nelegalno in tudi mislim dani nelegalno če rečeš da se da z CAS 2 preprogramirat magica v matrix če naložiš ta pa ta program. In da to narediš so itak free programi.... GPU pa to :lol:
Za kaj se pa to uporablja pa sam bog ve :twisted: 8)

aja pa še to se ključe in podobne stvari si pač podajamo prek zasebnih sporočil.. teme pa navidez nemilostno zaklenemo in se nasploh delamo da smo proti kakršno koli nelegalne vsebine...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited