Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 12:17

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: siolTV sporedi
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2004 19:22 
glede na to da siolTV streama s satelita, sem dal to temo sem, če je pa narobe, me popravite. zanima me kje dobiti taprave sporede za discoveriye ki jih predvaja siol TV.
angleška stran nima pravih sporedov (vsaj ne vedno), še najbolj pravilni se mi zdijo na strani discovery Poljska.

aja, gre za science/travel&adventure/civilisation/animal planet/discovery


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2004 19:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
V Sloveniji se gleda verzija za centralno Evropo in mi dobimo spored direktno od njih, najdeš ga pa v reviji in na spletu. Za ostale discoveryje bo pa malo teže. Mi jih sicer dobimo v originalu, vendar jih ne bi pošiljali naprej.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2004 21:05 
ah škoda :(
sej siol obljublja da bo moč sporede gledati na settop-boxu, sam gledam siol tv tudi na računalniku, pa bi mi koristil kak webpage


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2004 22:27 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Siol ADSL TV na računalniku :?: :?:
Kot vem je to nemogoče oziroma le če stvar kradeš


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2004 22:47 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Siol TV gre naračunalniku! :!: :!:
Ni potrebno krasti. :twisted:
Pogovarju sem se z kolegom pri Siolu, pa pravi nekaj takega kot da je pogoj da imaš naročen pravi paket za običajno siolovo ADSL TV :cry: in da ti pol nekako omogočijo tudi gledanje na računalniku. Ga bom ob priliki malo vprašal, kako je s tem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 0:40 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 17:45
Prispevkov: 200
Nic jih ne mores opicanit, IP TV rabis se posabaj vsaj 4MBit ADSL + internet ADSL...

_________________
www.wlan-sat.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 7:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ko sem se zadnjič z njimi pogovarjal so mi zatrdili, da ni šans za SIOL TV preko PC-ja. Vzrok je seveda enostavna zloraba.

Kar se pa tiče 4M pa tudi ne verjamem, oni satelitski signal ne obdelujejo, na satelitu se pa bitna hitrost vrti ravno okrog 4M, zato bi na 4M ADSL-u dobro delovalo le nekaj kanalov.
Morda so sicer kaj spremenili, vendar glede na moj zadnji razgovor težko verjamem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 8:05 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 17:45
Prispevkov: 200
Tako je, za IP TV, si lahko le nekaj km od centrale "nekje 3/4 ADSL uporabnikov, v testu je ze pa tudi nova IP TV in VDSL poteka v LJ" Kaj se tice ip TV, se posilja na svojem frekvencnem pasu kolk je meni znano, in modem ti friznejo na 8M - za delovanje minimalno 4m pa vse tja do 8m, ne vem kako to dajo, tolk pac da ti normalno dela, saj je zadeva locena, ce ne gledas TV-ja itak ne mores tisto pol za net trosit!! LAhk ti zadevo priklopijo, da sploh pc-ja nimas!

_________________
www.wlan-sat.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 8:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Za gledati ADSL TV na računalniku rabiš program VLC (video lan concentrator), potrebuješ program, da preko lana gledaš streame in seveda pogoj je, da imaš naročen pravi paket za običajno siolovo ADSL TV, kot sem že rekel.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 10:10 
Poglej si na tem link-u http://forumi.siol.net/topic.asp?TOPIC_ ... ichpage=58, je vse lepo opisano kako lahko gledaš SiOL TV na računalniku.

LpB


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited