Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 9:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 10:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Za ADSL TV se ti modem odpre na 8M in TV stream ima prioriteto. Za internet ti torej ostano tisto, česar ne pokuri TV. Za TV torej rabiš kratko linijo, ki omogoča 8M povezavo. VDSL je pa čisto nekaj drugega kot ADSL.

Siol ne nudi pomoč za gledanje preko PC-ja, poleg tega pa imajo možnost stvar onemogočiti, zato se ne preveč zanašati na to. Seveda pa moraš biti naročnik na ADSL TV.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 11:25 
Mislim, da je dosti 4MB linija, kolikor zadnje čase spremljam stvari.

LpB


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 11:41 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kje si to slišal?

Meni so pravkar na SIOL-u rekli, da rabiš 8M in da še vedno signala iz satelita ne prekodirajo, zato je 4M definitivno premalo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 12:24 
MAlo spremljam zadeve na njihovem forum-u. Saj potem celo linijo pokuris samo za IP TV. Kaj ti pa potem ostane za ostalo.

Jaz sem malo bolj odaljen od centrale. Po testih mi naj bi aDSL deloval maksimalno 6 MB. Pa so rekli, da bo mi IP TV čisto lepo delovalo, da se rabi za IP TV samo 4 MB.

LpB


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 06, 2004 12:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kako dalec od centrale pa si - mislim na žično razdaljo?

Odvisno od programa. Vem da so imeli z nekaterimi programi težave celo pri 8M, je pa res, da glavnina programov dela pod 6M, zato bo verjetno res za silo šlo.
Glede interneta je pa pač tako, da bo hitrost odvisna od programa na katerem boš in stanja linije oziroma vzpostavljene maximalne hitrosti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 07, 2004 12:39 
Okoli 3 KM


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 09, 2004 12:43 
torej, imam siol TV na računalniku in IMAM naročen siol TV. ni nobena zloraba ker lepo plačujem $$$. tega ne morejo onemogočiti, ker z njihove strani ne vidijo, da je priklopljen VLC namesto aminota (spoofana mac adresa, če zdej kej več veste).
koliko mbit je treba za kak kanal naj vas ne skrbi, če je siolTV možen na vašem priključku, vam ga bodo dali in bo delalo, sicer pa ne bojo sklenili aneksa.

zdaj pa k zadevi: a bi se dalo objavljati tiste sporede, ki jih sicer dobite, ampak jih ne bi pošiljali naprej? tam ko mate ostale sporede. ker se ne dobi angleških sporedov nikjer - objavljate jih zaradi mene lahko v angleščini.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 15:12 
Jaz sem tudi prečesal celo discoveryeurope.com stran,pa nisem našel pravega sporeda. Vas na Telstaru,pa bi pohvalil,saj sem zelo zadovoljen z revijo,ker je res zanimiva!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 18:06 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Resda nam pihaš na dušo, ampak da bi mi suportirali SIOLove naročnike bi bila pa mal močna. Gnjavite njih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 21, 2004 0:28 
upam da bojo poštimali obljubljeni EPG čimprej.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 25 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited