Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:34

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Avg 05, 2004 22:36 
Citiram:
Citiram:
Pa to ne morš verjet!
Sem iz obrobja LJ in so mi rekli, da trenutno ne morem imeti SIOL TV!!! :evil: :evil: :evil:

Telemacha tudi ne morem imeti, pa tudi, če bi ga lahko, ga ne bi več hotel, ker so barabe!

Kaj naj zdaj?! Kaj mi svetujete fantje?! :?
Nimam nikakršnih izkušenj z operaterji . Zakaj so barabe?
No, prvi razlog zakaj so barabe, je lepo opisal janton.
Jaz sem tudi eden izmed tistih, ki je prešaltal iz Kanala 8 na Telemach, ko sem še živel v stanovanju v LJ.
Takrat je Telemach obljubljal vse sorte in imam celo še papirje od njih, ki to dokazujejo. Danes, ko takole razmišljam, če ne bi zadeva že zastarala, bi jih še lahko tožil! :twisted:
No, od silnih obljub ni bilo nič. Povišali so cene, nudili dolgo časa samo en paket, ki se trenutno imenuje oranžni dirkač. Glede na hitrost in zanesljivost, bi mu jaz prej rekel oranžni drkač. :lol:
Pa tudi drugače, ko so kakšni problemi ali če hočeš zamenjati paket te sploh ne šmirglajo.
O temu ves čas tukaj pišem, pa se nekateri zmrdujejo.
Kako bi to izgledalo, da jaz pokličem Telemach in pravim:
"prosim vas na kolenih, da mi zamenjate paket in pošiljate večjo mesečno naročnino". :?
Sicer pa so mi rekli, da če hočem to imeti na hiši, da mi morajo ne vem kaj postavljati na fasado in ojačevalce in vse sorte in še praktično za vse sosede naj plačam. :shock:
Pa kaj še! Dobra ideja, ni kaj. Bom prebušil fasado svoje hiše, imel tako sevanje, da bom imel tumor pri 35-ih, da izigravam Dedka Mraza vsem sosedom in še da jim za to mastno plačam. Hehe, šala, da me ne bo spet kdo za besede držal. :D
Tudi, če bi se mi sami ponudili, jih ne bi hotel. Raje gledam na sobno anteno TV. :)

Janton, za konec se pa strinjam s tabo, slovenija je itak vedno izjema...v slabem... :(
Ampak ne bo dolgo tako, ker tujci prihajajo... :P


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 08, 2004 16:15 
http://www.siol.net/tv/default.asp?funcName=NAROCILO. Na tem naslovu bi se naj prijavil za SiOL TV vendar iščeš NAROĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 08, 2004 17:51 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Še enkrat dobro poglej. Meni dela OK


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 08, 2004 20:27 
Jaz imam v e-dokumentih samo naslednje:

- ZAHTEVA ZA STATIĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 08, 2004 22:10 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Zanimivo. Jaz imam poleg naštetega še tole: :roll:
Citiram:
Aneks za televizijo
S pomočjo Aneksa za televizijo lahko oddate vašo zahtevo za pridobitev televizije. Pogoj je veljavno sklenjeno naročniško razmerje za katerikoli paket ADSL. Obvestilo o priklopu televizije boste prejeli preko servisnih straneh - osebna obvestila.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 08, 2004 22:22 
Jest mam tud..
Aneks za televizijo
Zahteva v obdelavi
S pomočjo Aneksa za televizijo lahko oddate vašo zahtevo za pridobitev televizije. Pogoj je veljavno sklenjeno naročniško razmerje za katerikoli paket ADSL. Obvestilo o priklopu televizije boste prejeli preko servisnih straneh - osebna obvestila.

je še vedno v obdelavi... :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 09, 2004 17:03 
Kaj mi je odgovoril Siol na moja dodatna vprašanja zakaj ne morem imeti Siol TV:

"Pozdravljeni

Sama centrala omogoca ADSL TV, vendar pa se pojavi tezava pri oddaljenosti.
Priklop je mozen le ce ste oddaljeni od centrale manj kot 2km. Meritev v
vasem primeru je
pokazala, da imate moznost dviga le na 4MB, za delovanje ADSL TV pa je
potrebno od 6 do 8MB.
Sprejem signala ADSL TV bi bi v vasem primeru prevec moten za spremljanje
kanalov.


Lep pozdrav, SiOL d.o.o."

Kaj pravite na to fantje?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 09, 2004 17:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Predlagam da dobiš največjega kmeta na vasi z največjim traktorjem pa gre do centrale in jo priveže pa odvleče do mesta kjer bo tvoja bajta le še 1999,99m oddaljena od centrale. Potem pa spet pokliči da opravijo meritve :D

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 09, 2004 17:47 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kaj pravimo na to? Nič. Točno tako je, kot je rekel SiOL. To pravi teorija in v praksi je isto. Najmanjša centralca za ADSL ima 24 priključkov. Najdi še 23 kandidatov za ADSL TV v vašem kraju. Pa vam jo bo Telekom postavil.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited