Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 8:20

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 64 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 16, 2004 14:40 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 17:45
Prispevkov: 200
Pa vsi so vsak po svoje štriki, sam za njihovo dobro, vlko gnara - vlko porabnikov pa malo dela in razvoja, dokler ni konkurence!!!

Saj tako je zmeraj blo, telekom in kablaši vsi so enaki!!

_________________
www.wlan-sat.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 18:33 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 9:23
Prispevkov: 216
No, ni ravno "uradno" ampak na ušesa mi je prišlo da jeSIOL nelojalen zaradi plačila avtorskih pravic oziroma naj nebi bilo možno priti skoz s 3,000 SIT kolikor SIOL računa uporabnikom. Govorim SAMO o ADSL TV ne pa še o dodatnih stroških za ISDN, ADSL in ostalo. Torej naj bi bil problem da bi morala naročnina za VSE programe v paketu krepko presegati 3k SIT :? :? :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 20:58 
Sej bi blo še vse OK, človek bi dal tudi več kot 3 jurje, če ne bi zraven še RTV Slo lupila uporabnike električne energije. Mam ADSL in kakšno TV Piko pogledam, drugega pa zaenkrat ne. Moti me namreč tale ADSL TV, ker ne moreš recimo dva programa na isto parico istočasno gledat. K pr nas bi se pobil, če bi bil samo en program :lol:

Ali kdo ve, gresta dva programa istočasno po eni parici?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 22:06 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ko bo zaživel ADSL+ in če boš blizu, bo šlo, pa če bodo SIOLovci zmanjšali bitno prav tako, pa VDSL bi tudi prišel v poštev, vendar spet samo če si blizu centrale. Skratka slabo kaže za več kanalov naenkrat.
Naj drugi gledajo zemeljske :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 22:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Siolovci bodo do takrat že spet združeni s Telekomom :shock: :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 20, 2004 0:17 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 9:23
Prispevkov: 216
Hehehe, baje je teorija taka da bi šlo že zdaj. Edina ovira je da potrebueš dva STB :D :D.

Teorija: Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 20, 2004 1:12 
Ja, sej dokler sta na viziji.siol.net tekla A kanal in POP TV, sem lahko oba naenkrat gledal. Samo se mi zdi, da je bila tu pasovna širina manjša, kot je pri SiOLovi TV.

Kako pa je potem z Internetom, če gledaš TV na ADSL? Imam 4MB ADSL.

Je pa ravno to, da bi se rad rešil krame na strehi za zemeljske kanale. Tudi talarji za satelitsko so mi nekako zoprni....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 20, 2004 1:16 
Aja, pa še to sem hotel vprašat, ali lahko gledaš na ADSL TV tudi direktno na računalniku al samo prek balck box-a na TV? Na SiOLu so rekli, da gre samo na TV??? Jaz pa velikokrat delam in bi mimogrede še malo programe spremljal, pa ne čez TV kartico...

SE opravičujem.... Sem šele sedaj opazil, da se na sosednji teme ravno na to temo nekaj pogovarja.....


Zadnjič spremenil Dagy, dne Pe Feb 20, 2004 1:34, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 20, 2004 1:25 
[quote="freesat"]Hehehe, baje je teorija taka da bi šlo že zdaj. Edina ovira je da potrebueš dva STB :D :D.

Teorija: Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 20, 2004 7:23 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
SIOLovci neposredno posredujejo satelitski strim, ki ima od 3 do 8 Mb/s. DIv X je pa igrača v primerjavi s tem. Si predstavljate, da bi po preklopu kanala čakali 10 sekund na ključno sliko ali da bi namesto fuzbalskega igrišča gledali zbirko zelenih kock.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 64 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited