Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 22:33

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 20:34 
Evo glih ko sem pred enim mesecem naročil total tv za 2 leti je danes prišla k nam siol tv. Škoda res škoda da se nemorem odjavit od total tv.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 20:38 
Sicer je to tvoja odločitev. Vendar so mi mnogi kolegi rekli, da jim nič ne pomaga 150 siolovih tv programov, če pa jim v konici žagajo, ker je premalo pasovne širine. Jaz imam totalovih še preveč, saj ne morem non stop gledat, zato pri Telekomu samo čakam, da še telefon prenesem v IP, televizije pa ne bom vzel.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 20:56 
ja sam problem je v tem da je centrala nadgrajena in da sprejme večjo odaljenost


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 21:04 
... večjo od satelita? ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 21:27 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Sicer je to tvoja odločitev. Vendar so mi mnogi kolegi rekli, da jim nič ne pomaga 150 siolovih tv programov, če pa jim v konici žagajo, ker je premalo pasovne širine. Jaz imam totalovih še preveč, saj ne morem non stop gledat, zato pri Telekomu samo čakam, da še telefon prenesem v IP, televizije pa ne bom vzel.
Kaj žagajo? :shock: :shock:
Ă

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Zadnjič spremenil bbenci2, dne So Okt 04, 2008 21:29, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 21:28 
Ah dajno tako pa spet ne. Je pa tudi prednost od ip-tv , in ima prednost tudi satelit


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 22:16 
Ups, ste se pustili sprovocirat. Dejstvo je, da Telekom včasih prodaja stortive, čeprav ve, da ne bo dovolj "debela cev" za vse priključke hkrati v eni centrali, ko se folk spravi gledat TV. To je dejstvo. In takrat se pretok sorazmerno zmanjša pri vseh naročnikih. In tega pri SAT TV ne more biti. Torej je načelom prek SAT signal vedno enak (če jim seveda občasno satelit ne zaluta, kar se ravno pri Eutelsatu dogaja).

Glede programov pa sem hotel reči, da jih ima TOTAL TV dovolj za povprečnega uporabnika, pri Siolu pa je itak en milijon vaških programov. ;)

Ne zagovarjam ne eno ne drugo, ampak jaz bom ostal kar pri totalu, ker to povsem zadostuje. Itak nimamo v bajti štirih TV, da bi vsak gledal svoj program istočasno. ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 22:21 
Verjamem bom jaz že počakal tele 2 leti ker se tudi total tv čedalje bolj rihta in dodaja programe. ampak tole spodaj je pa KATASTROFA!!!!!

Da vam povem še eno zgodbo ki se mi je pripetila ko sem klical na total tv:
Pokličem rečem da discovery nima slo EPG-ja in podnapisov (reče da ni drugega trenutno) Nato pa začne neki pametvat da če gledam 24.ur na dan TV,da opazim same napake, rekla je tudi da jaz največkrat kličem na total tv in da naj tudi kaj obdržim zase. Grozno kaj ne, takrat sem se zadržal naslednjič se pa ne bom če jaz močno plačujem te programe morajo delat. Ne rečem , se zgodi da kaj nedela ampak če pa sporočim neko napako ,pa da te uslužbenec napizdi ko to poveš je pa sramota za total tv. Pri vseh internetnih,televizijskih telefonskih operaterjih se mi še ni to zgodilo. Grozno !! razočaran sem nad njimi. (bistveno je to da zgleda da je nekim delavcem na total tv preprosto ne da dvigat telefona)

Kaj mente o tem: Se je komu že to zgodilo:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 04, 2008 22:41 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Ups, ste se pustili sprovocirat. Dejstvo je, da Telekom včasih prodaja stortive, čeprav ve, da ne bo dovolj "debela cev" za vse priključke hkrati v eni centrali, ko se folk spravi gledat TV. To je dejstvo. In takrat se pretok sorazmerno zmanjša pri vseh naročnikih.
To pa ne bo držalo. Ă

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 05, 2008 9:15 
Citiram:
Zakaj pa si potem sploh naročnik totaltv? ;)
zato ker mi zemeljski kanali ne delajo ... IP TV ne dela ... kaj potem ostane ??? imam tut od RTV slo kartico in jo v totalov sprejemnik lahko samo naslonim .... hotu sem met samo en sprejemnik za vse .... in seveda placevat za to ... samo to zal ne gre tko kot sem si zamislu ...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 36 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited