Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 17:20

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 30, 2009 2:44 
Ali mi lahko kdo pomaga? Doma imamo Yamado 6700, ki je vedno delala super. Priklop na TV je bil preko scart-scart kabla. Zdaj smo se preselili, s tem da sem sam v osebnem avtu prevazal komponente, hi-fi, tv, yamado, zvocnike in podobno (da ne bi kak sorodnik tega naokrog prevazal v kaksnem kombiju, kjer bi vse letelo po luftu).

V glavnem, pri ponovnem priklopu s scart-scart kablom (kabel neposkodovan) se mi na televiziji (nek sony, drag kot zafran pred nekaj leti) prikazeta dva zaslona yamade, s tem da ima prvi (na levi) odrezan levi del, drugi zaslon (na desni strani) pa ima odrezan skrajni desni del. locnica med zaslonoma/slikama je tako na sredini televizije. vertikalno je slika ok (ni spresana ali razpotegnjena), problem je samo v horizontali. Probal z vsemi scart prikljucki na TV-ju, sel cez vse mozne nastavitve na TV-ju, pa nisem uspel popraviti. Hecno je, ker gre za isti player, isti kabel in isti TV. Ne vem zakaj bi bilo kaj narobe (hardversko) z yamado, ker so cisto vse druge stvari lepo prestale selitev - brez problemov, itd... v glavnem, nimam pojma!

Ali kdo od vas pozna resitev oz. ima vsaj idejo, kaj bi lahko bilo narobe? Hvala!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 01, 2009 22:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Lahko da je Yamada preklopila na NTSC. Ali je slika črnobela, če je, je lahko to.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited