Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 21:32

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 12:33 
Sem zacetnik na internetu,glede vsega ostalega imam kar dost pojma... nimam pojma katera stran je fajna za vlecit dol filme in podobno. Uporabljal sem dc++, na Kazzi je gojisce virusov, neki casa tud Azureus, a ga na zalost ne znam fajn uporabljat. V treh tednih kar mam internet, sem potegnal dol 2filma, pa se tista za en drek. Trenutno uporabljam e-Mule, sam bom penzijo prej docakal predenj bom kaj dol dobil. Racunalnik imam dobro masino, povezavo oz. internet imam siol adsl, prenosa 1Mb. Je mogoce to tezava??? A ima kdo kaksen nasvet zame, saj sem res izgubljen in ne vem vec na koga se naj obrnem.
Lep pozdrav vsem in upam, da bo kdo hotel pomagat...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 13:54 
Poglej na zasebno.Naredisi en mejl npr yahoo,ki ga boš uporabljal tu na forumu in TAM.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 31, 2005 18:40 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
A se lahko "prišlepam" tudi jaz?

LP


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 01, 2005 10:17 
Ej ne morem verjet, moja zena je sla ne eno stran" isto klepetalnica ", ce se ne motim Joker in tam ji je en poslal email nazaj, da ce je zacetnica, da kaj dela gor in da piratstva oni ne podpirajo, zato jo bodo blokirali...pa se neka zlo cudna vprasanja ji je postavljal, res freaki... ma kdo kaj pojma o tem!? Gizmo, vceraj sem se matral do 11h zvecer, iskal vsega boga po internetu, pa mi gre bolj slabo. Razmisljal sem, da je pr meni tudi problem to, da nimam gor Linuxa, saj vsakic ko grem na internet, polno hroscov, virusov, vsega sranja. Pa mam gor antivirus, oz. premenjal sem jih ze kar nekaj... mas nasvet, kateri antivirus je ok? Res je, da nimam licencnega Windovsa. Linux je pa baje super, saj ne dobis kar tako virusa gor na masino... se mogoc motim!? Ve mogoc kdo kam naj grem, da dobim dol Linuxa? Vceri sm se matral, pa sem pategnal dol neko brezvezno sranje... Ne vem vec res... Zgubil sem upanje, in pocutim se kot da res nimam nc pojma vec, v Internetu sploh ne...
Ajd, ce se da komu pomagat, se priporocam...
Lep dan vsem za masinam


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 25, 2005 17:11 
ojla

bi rekel da si res se bolj zelen, ampak vsi smo bili...

antivirusne programe je treba posodobljati, kaksen avast (http://www.avast.com) ti to sam lepo naredi. Ne odpiraj raznih priponk, ce ne ves od koga so, oz. tudi ce ves od koga so, jih prej raje skeniraj. ce ne ves kako se to naredi, vprasaj. Samo to, da imas antivirusni program na racunalu, ti pomaga enako kot nic.
Glede kaksnega filma z interneta, to se res ne sme delati :-) se salim. Marsikaj se da dobiti, ne pa vedno, pomemebno je, koliko ljudi v tvoji "okolici " trenutne vlece dol tisti film. lahko kaj vprasas tudi na privat.

lp HR


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited