Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 21:38

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 33 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 29, 2005 18:44 
@____tehnični :poglej mejl..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2005 13:09 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Hvala, dobil.
Povečal RAM na 256M in pri butanju disk bistveno manj ropota, pobere se pa približno za 30% hitreje. Še večji in hitrejši disk, potem bo pa mašina za ta namen več kot spodobna.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2005 19:05 
Po mojih izkušnjah je.XP ima očitno nek konflikt sam s sabo..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2005 19:16 
po mojih izkusnjah kolikor bolj so eksoticne naprave pride lahko do zakasnitev in to ne samo pod win Xp tudi pod Linuxom, vse je odvisno od nase strojne opreme, pa kako so te dobro podprte v nasih sistemih..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2005 20:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ato routerji ali mrežne kartice?

Še en problemček, kako nastavim geslo za mrežni dostop do map, nikjer ne najdem nobene opcije. Verjetno moram ustvariti Userja, ker sedaj sem semo jaz Admin. Samo potem bi znal težiti s paswordom na začetku, kar pomeni, da se mi PC ne bo zagnal do konca in programi v Startup mapi verjetno ne bodo zalaufali. Pogoj je, da se mašina ob izpadu toka zažene.

Pa še eden, mula mi vztrajno trdi, da porta nista odprta, pa je na videz vse OK, mislim na router in FW v XPSP2


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 01, 2005 8:39 
vcasih znajo biti cist navadne mrezne kartice muhaste Tehnicni ce te pa zanima kaj o wlan
si pa poglej mal tole stran http://www.wlan-sat.com/ se posebno dobro podprt je njihov forum.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 01, 2005 11:19 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tole je res grozno, prej ko sem vpisal IP v Run, sem čakal 15 sekund, potem je pa vse drvel, sedaj pa moram poleg teh 15 sekund da pridem do šeranih map, čakati še 20 sekund, da odpre prvo mapo, potem vse drvi. Dostop do map je torej po novem počasnejši, prenos fajlov je pa veliko hitrejši.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 01, 2005 12:37 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
programe se ne daje v startup in potem caka, da se sistem zazene...ce pride do logon screena je to povsem ok!

vsi programi, ki so potrebni pa se zaganjajo, kot service...

http://www.iopus.com/guides/srvany.htm

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 04, 2005 7:40 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
A sem prav razumel, če pride sistem do logona se bo izvedlo tudi tisto, kar je v Startup mapi za AllUsers?

Sicer pa včeraj preko IP cifre nisem in nisem mogel do map na strežniku, medtem ko sta FTP in oslica delovala BP. Torej stvar je nekje v softveru.

Kaj bi pridobil in izgubil, če naredim domenski strežnik - obvezen logon?, kaj če strežnik ne dela, bodo ostale mašine še prišle na net?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 04, 2005 8:03 
Citiram:
A sem prav razumel, če pride sistem do logona se bo izvedlo tudi tisto, kar je v Startup mapi za AllUsers?
Tisto v satrtup mapi se po moje ne bo zagnalo če se ne zlogiraš.
Citiram:
Kaj bi pridobil in izgubil, če naredim domenski strežnik - obvezen logon?, kaj če strežnik ne dela, bodo ostale mašine še prišle na net?
A nimaš ruterja? Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 33 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited