Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 1:22

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: PODNAPISI ZA FILM CASPER
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 15, 2004 20:42 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Pozdravljeni, oglašam se vam s prošnjo, da mi nekdo, kateri že malo obvlada delo na Dremboxu pomaga. V prostem času ga uporabljam za hobi. Naložil sem program Drtič za izvajanje podnapisov in sedaj je nastal problem, ker ne znam pretvoriti podnapisov ki so v DVX formatu v sistem za Drembox. Posnel sem film CASPER na hard disc in bi si želel naložiti tudi podnapise za ta film. Z vsemi mogočimi opcijami mi ni uspelo vnesti podnapisev v Drtič, vedno mi javlja, da ni podnapisov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 15, 2004 22:55 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Katero verzijo drtic imaš ?
Praviš, da neznaš pretvoriti podnapis v format za dreambox in hkrati trdiš, da ti ne uspe vnesti podnapis v drtic.
Ali si sploh instaliral pravilno drtic v dreambox ?
za Drtic 1.5 ti bom jaz naredu podnapis.

lep pozdrav!

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 16, 2004 17:43 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Lep pozdrav,
razveselil sem se odgovora in nasveta za pomoč pri odpravi preoblema. Imam Drtič 1.5 in je tudi pravilni naložen. Poskusno sem naložil odnapise za film K19, katere sem pobral s foruma in so prirejeni za Dreambox. Ti delajo brez problemov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 16, 2004 18:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Podnapisi za film Casper dobil sem jih v srbohrvaščini in priredil za dreambox. http://work.sibila.si/splosno/forum/dre ... %20hrv.dtc

lep pozdrav!
če imaš slovenske mi pošlji na dreambox@email.si

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 15:39 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Najlepša hvala za trud in pomoč pri nalaganju podnapisev v Dreambox. Stvar je zelo lepo funkcijonirala ima pa le eno hibo, da včasih podnapisi zaostajajo za filmom in potem moraš z daljincem sinhronizirati. Prosim, ker sem v tej zvrsti še laik in so zame še marsikatere stvari tabu bi prosil, če mi lahko kdo pove ali se dajo podnapisi kateri so prirejeni v DVX formatu, dajo spremeniti v format za Drembox in s katerim programom.
Pozdrav.
P.S.
Prejšnje sporočilo se mi je izgubilo, upam da bo to pravilno naloženo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 16:23 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
če mi lahko kdo pove ali se dajo podnapisi kateri so prirejeni v DVX formatu, dajo spremeniti v format za Drembox in s katerim programom.
Saj si se samo hecal s tem vprašanjem ? Naprej rečeš, da ne znaš spremeniti, čez par dni ,ko dobiš u roke spremenjen podnapis iz divx v dream format, pa vprašaš ali se da to narediti.
:wink: :lol: mi doma temu rečemo "Ne se delat mono" :lol: :wink:

poglej tu http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=160

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 16:52 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Ne razumem tvojih besed in upam, da nisi mislil resno. Ne sprašujem za podnapise filma Casper, ti so bili prirejeni za DRAMBOX in kakor sem napisal sem jih tudi ob gledanju filma uporabil in se za uslugo tudi zahvalil. Zanima me za druge podnapise, katere bi potreboval za katerikoli drugi film in bi si jih sam skušal spremeniti, tako da ne bi bil odvisen od drugih.
Mislim pa. da imamo tudi pri nas doma enake izraze, pa ne bi o temu sedaj.
Pozdrav in še enkrat hvala.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 18, 2004 23:05 
Za koper
Najbolje bo, da si malo prebereš ma forumu o tej temi in vse ti o jasmo. Npr. preberi sporočilo z naslovom Drtic 1.5, pa če ti ne bo šlo se ponovno javi.
Lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 10:27 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
:) KOPER
ne uzemi za žalitev samo sem se pošalu ker sem videl da si primorc :shock:

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 18:10 
Odsoten

Pridružen: Sr Jan 21, 2004 17:16
Prispevkov: 78
Ponovno se oglašam in mislim, da na to temo tudi zadnjič. Pregledal sem forum in prebral sem temo Drtič 1.5 in si skušal pedstaviti sliko, toda povedal sem že, da je to zamene tabu, zato torej prosim za nasvete, da mi nekdo na lažji oziroma meni razumen način obrazloži, kako podnapise iz DVX formata pretvorit v format da je sprejemljiv za DREAMBOX to je tisti format, da bo na koncu pisalo DTC ali DRTIC.DTC itd. Vsaj približno sliko postopka bi si žežel videti, to je po točkah. Vsak hec se vzame za hec, toda jaz se ne bi oglašal, če bi vse to vedel. Hvala.
LP


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 11 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited