Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 8:17

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kje najceneje do dreaboxa?
OdgovorObjavljeno: Po Maj 24, 2004 17:06 
Zanima e kje najceneje do dreamboxa 7000 S.(obvezno garancija).V Italiji je nekje 380 eurov 92 ksit(www.kalcic.it).Na bolhi cene varirajo 88-95 ksit.Ve kdo za cenejšo varianto?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Dreambox
OdgovorObjavljeno: Po Maj 24, 2004 17:15 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Kdo ti bo sigurno garantiral, da bo Dreambox z neoriginalnim softom dejankso popravljen brez stroskov??? Ali mislis, da ce ti v diesel avto vgradis cip in ti zruzi motor, da ti bo tovarna to krila. Ravno zaradi tega ti povsod pise, da nelegalen soft prekine garancijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 24, 2004 22:04 
Pino sat delno se strinjam s tabo to s piratskim softverjem.Glede sat zadev se ne morem po znanju dajat z vami ker vem da veste dosti več kot jaz.Povem ti primer iz mojih izkušenj z trgovino kalcic.Pri njih sem lani kupil humaxa, programator infinity,joker cam in fun kartico.Ko sem doma vse to preiskusu sem ugotovil da programator ne dela.Nesel sem ga v trgovino.Ker je bil programator v garanciji mi ga sploh ni pogledal ampak ga je takoj zamenjal za novega.Kolegu se je pokvaril sprejemnik in so mu naredili isto. Noben ni gledal kakšen softver je bil v sprejemniku.
Glede računalništva pa se ful spoznam na hardvere.Redno menjujem kose.Dam ti primer grafične kartice.Vsako leto zamenjam grafično.Imel sem že od Vodoo 3 3000,Geforce2 mx,Geforce 4 mx 440, geforce 4 4200,zdej imam ati radeon 9800 pro in nikoli ne dam original driverje ampak ponavadi kakšne zadnje ki niso stestirane od hiše podjetja grafične kartice (ati ,matrox,geforce...) ampak jih kakšen uporabnik pred mano stestira in pove na kakšen forumu da so dobri in nikoli se mi ni zgodilo da bi kaj crnilo. Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited