Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 18:31

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Booking.com
OdgovorObjavljeno: Sr Okt 10, 2012 12:18 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Imam občutek, da gre za mafijce, ki odirajo ponudnike in nas potrošnike.
Moja prva izkušna je bila super, dobil sem za cca 20% nižji polpenzin kot če bi se sam obrnil na hotel.
Danes pa rezerviram vikend v toplicah, ves vesel, ker sem prišparal skoraj 20%. Kmalu za tem opazim, da ima dotični hotel akcijo s ceno še malenkost nižjo. Pokličem hotel (zakaj bi služil nek posrednik, pa še jaz na slabšem za 10€) in pravijo, naj skenslam na booking, tam pa presenečenje, oglobili bi me za 50% cene. Skoraj bi kliknil "Prekliči", saj mi nimajo od kje vzeti 90€, ko se spomnim, da sem jim prvič zaupal svoj Mastercard (kao samo zato, da vemo da ste resni). Pokličem na brezplačno kao Slo cifro in dobim angleškogovorečo g., ki pravi, da stornacijske stroške zahteva hotel. Ko ji povem, da ne bom storniral, le cenejšo ponudbo sem našel je pa poklicala v hotel, da preveri. Ă

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 11, 2012 12:22 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Očitno slaba izkušnja..se zgodi...sam imam z njimi odlične izkušnje, na vse sejme in potovanja grem preko njihove strani...še ene slabe izkušnje ne...že par let. Kot pri vseh stvareh...včasih je bolje plačati malo več, pa imeti več časa za ostale stvari, kot pa skakati od trgovine do trgovine, ali pa od internetne strani do strani...saj tudi meni marsikdo reče...ja v Nemčiji je ceneje...ja normalno, saj oni imajo stokrat večji trg kot pa mi...sicer pa imam tudi sam modele, ki se zaradi razlike v ceni pelje 60 km v Graz, razlika v ceni pa 4 EUR pri 20 EUR moje cene, pa še to le v eni trgovini, drugje je cena ista...

Primož

p.s. še večji mojster je kupec, ki je najprej pri meni hotel kupiti solarni tuš, ki sem jih tudi imel, za ceno 159 EUR, v enem večjem centru imajo praktično popolnoma enakega, le 5 l večji rezervoar ima, za 249 EUR, pa ga je kupil tam, ker meni kao s.p.-ju ne zaupa...adijo pamet

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited