Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Jun 04, 2024 18:19

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Plačevanje RTV prispevka?!
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 04, 2004 18:42 
Glede na to, da nikjer ni pravega foruma za to temo, sem jo postavil kar sem.
Zanima me, glede na to, da vas ima večina tukaj satelitske, ali plačujete RTV prispevek in kaj si mislite o vsemu temu z RTV SLO.

RTV pošlje namreč ta prispevek v plačilo, če jim da Elektro podatek, da ste pri njih priklopljeni.
Po zakonu je tudi določeno, da, če imate satelitsko, da ste ga ravno tako dolžni plačevati.
Kazni za nespoštovanje tega so, če se ne motim od 30.000-150.000 SIT.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 04, 2004 20:03 
tale je pa huda, itak da placujemo, kaj dobimo
dnevnik in nekaj športa, to je pa tud vse kar bi blo.

Al se je teb zrolal darkucio :-)))


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 04, 2004 20:32 
Zakaj???!!! :shock:

Itak da plačujete?! Glede na slišano od dosti ljudi ni tako samoumevno, da vsi plačujete RTV prispevek. :roll: :roll: :roll:

Pa tudi moje vprašanje je bilo zastavljeno tako, da me zanimajo mnenja fantov tukaj ali se jim zdi v redu ta način.
Ker če si seznanjen, četudi nimaš nobenega TVja ali radia, imaš hude probleme, da ti RTV odjavi RTV prispevek, pa še takrat je to omejeno na 3 leta, če se ne motim.
Kar pozanimaj se malo naokoli in poglej kakšen "Tednik", pa boš malce bolj vedel o čemu pišem. :roll:
Ali se ti to zdi v redu, da v takšnem primeru plačuješ za nekaj, česar nimaš?! :x


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 04, 2004 23:44 
Hehe, na vprašanje odgovoriti z vprašanji... :P

Pa tudi, ko bi vprašanja imela vsaj nek smisel... :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Avg 05, 2004 9:57 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Meni je en stric rekel, da bo za Junij poslal fotokopijo položnice iz Maja saj so tako same ponovitve. Nisem preveril če je to tudi storil.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Avg 05, 2004 13:06 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
No nekaj je jasno-ljudi na RTV je pol preveč, za tisto kar gledamo na TV (o kvaliteti raje nebi). Program je pa itak sestavljen samo od reklam. Podn od podna pol bi pa še višali naročnino, plače majo pa že zdaj do nebes. Pa kje ste to videl pa še zgube majo. To bi blo najbolje da bi vsekali kolektivni štrajk pa en mesec noben nebi plačal naročnine. Aja pa še drugi program naj kr ukinejo, ker ga ne rabimo sploh, potem pa nej še od une polovice pol ljudi odpustijo pol bo pa že kr neki :D

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Avg 05, 2004 17:08 
Končno eden konstruktiven komentar. 8)

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Avg 05, 2004 21:03 
jebes tale blesav zakon ..... tle pri nas vidmo TV cisto u kurcu .... 1. in 2. slo potem se pa neha .... mau sem najboljse in najdrazje usmerjene antene, da sem komaj nastimal podpovprecno sliko .... ampak vidi se .... torej PLACAJ narocnino ..... banda .... no da sem malce na boljsem sem mogel kar precej seci v zep ..... placujemo pa isto kot nekdo, ki vrze 1M zice skozi okno namesto antene in mu dela vse .....


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited