Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 08, 2024 12:08

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2005 21:55 
jaz bi pa rabil nekoga ki bi mi lahko na fino nastavil anteno.v roku 1meseca se selim v okolico ljubljane.kar se tiče montaže ni problema to bom naredil sam.samo za fino nastavitev antene bi takrat nekoga rabil.po možnosti nekoga iz Lj. ali okolice.sam nimam satfinderja .imam pa 100 anteno in stab hh100 motor.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 12, 2005 22:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Blok, deseto nadstropje?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 13, 2005 20:10 
Citiram:
Blok, deseto nadstropje?
ne stanovanjska hiša.vse bo pripravljeno samo ta pravo rokco za finish rabim.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 14, 2005 0:31 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
pa pivo pa dalinca :D

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 14, 2005 19:51 
tud pivo bo :wink:
pa ne samo eno.poletje je tuki 8)
no,kaj,a je kdo ki bi to zrihtal ,al ne??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 16, 2005 22:02 
a res ni nobenga iz okolice Lj. ali Domžal ki bi mi to prišel zrihtat :( ?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 17, 2005 9:02 
Citiram:
Kot vidite sem že vse sam naredil ,profesionalno in glavni delež posla pri antenah,iščem samo monterja zaradi preselitve nazaj v republiko Sierra Leone .Nimam satfinderja od monterja rabim samo fino nastavitev ,kot sem že rekel glavno sem naredil že sam on naj samo pride s satfinderjem pa da mi nacila vsak pleh na čimveč levih satelitov .Normalno da plačila ne gre pričakovati z moje strani velikodušno saj sem kot še enkrat poglejte sem vse sam tglavno naredil.Po navodilih sem jih zložil pred hišo.Prevoz do SL v eno smer častim jaz v podvozju DC 9 pri nogcah koles.Vreme je večinoma jasno

Slika
A nisi slišal Doktorja. Monterji radi pridejo zmontirajo svojo robo, ki ti jo poprej prodajo. Takega, ki bo prišel "popravljat" tvoje nastavitve pa mislim, da med profesionalci ni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 18, 2005 0:30 
ja nič pol .bom pa tistemu rekel ki mi je prodal.je..š take profesionalce.a kupi pri meni al pa se jebi .tak moto imajo vidim.kot da je moj denar manj vreden.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 23, 2005 21:19 
Pozdrav!

Iz lj sem se preselil v Mokronog. Prvi šok prebolel zdej sem se pa začel ukvarjati z TV. Zanima me kje kupiti in predvsem kaj kupiti za spremljanje tv programov. Trenutno lovim samo slo1,2, Akanal(slabo) in VTV!! Prosim za pomoč!
Hvala!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 23, 2005 21:54 
Prvi šok ? Jaz sem doživel v Mokronogu svoj prvi Krč.Namreč Milena Zupančič in ostali jaz pa kot afriški statist in deveto čudo v istoimenskem filmu .Ne čudo ,Krč se je imenoval film katerega akterji so pridno praznili vrče ,ne krče v gostili DEU.
Kar se pa signala tiče, če vse to imaš kar si naštel si eden srečnejših mokronajzarjev.Tu je kar precej sivih lis pokritosti s signalom,še več jih bo ko se končno zapre trojka s Kuma , ki itak po ženevski konvenciji menda ne bi smela več pražiti okolišanov. Ne rabiš monterja ,zadovolji se stem in uživaj na deželi. Vsaj terorizma je manj.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited