Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:41

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: DIGIALB FULL
OdgovorObjavljeno: Po Okt 09, 2006 13:52 
Zanima me če je kdo naročil njihovo kartico in kje je to naročil ter v katerem sistemu so kodirani? A paket ki se ga da naročit pri Elsat.si vsebuje tudi programe premium oz. katero kartico je potrebno naročiti da se vidi tudi premium kanale znotraj tega paketa? Zanimajo me tile kanali predvsem zato ker prenašajo tekme italijanske serie A. Ali pač menite da je pametno se naročiti na kateri drugi paket za tekme serie A? Kar sem gledal se mi zdi ponudba DigiAlb najugodnejša, naročil bi se na Sky It sam kaj ko ne najdem ugodne ponudbe - njihove cene so za naročnike kartic izven italije zelo visoke.
Mislim da mi bo Pingvin znal svetovat glede na to da mu piše da je naročen na DigiAlb, seveda je dobrodošlo mnenje in izkušnje tudi vseh ostalih ki okrog tega kaj veste. Hvala.Lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 09, 2006 17:09 
Jaz imam kartico od DigitAlb (t). http://www.pulsat.com , tu sem jo nazadnje vzel.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 10, 2006 7:33 
No ta kartica ki si jo ti naročil piše tam da vsebuje samo 7 kanalov, torej ni premium kanalov not, samo tistih osnovnih 7 ki jih tam piše. V kolikem času pa si prejel po pošti, kolk so stroški poštnine in kako si plačal-a ob prevzemu na pošti al kako? Hvala.Lp.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 10, 2006 8:52 
Točno tisto sem naročil, to je full paket in premium vidim. Plačaš jasno z plačilno kartico še preden gre zadeva na pot, za poštnino se pa ne spomnim dobro, manj kot 5 k sit pa zihr ni. Dostava je trajala nekaj dni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 10, 2006 12:10 
A tole kartico?

http://www.pulsat.com/satellite/site/de ... 55&catID=2

Ker namreč me moti ker tam ne navaja da vidiš pol tudi premium kanale, ki so mislim da premium 1,2,3...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 10, 2006 13:19 
To ja, pomoje v glavnem da je full paket. Saj ko sem jo jaz kupil je bilo isto napisano, te trije fuzbal programi so prišli naknadano in jasno da v full paketu je vse... Torej sem jih na nek način dobil gratis.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Okt 10, 2006 14:30 
No glede na to da D+ še deluje tko da lahko čaramo če imamo npr. dreambox :wink: bom še počakal z nakupom original kartice, menim pa da je omenjena kartica kar fajn nakup saj ti za tak denar noben ne nudi toliko kot oni.
Aja...Pingvin..."muchas grasias" 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 04, 2006 21:52 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Digitalb full paket za eno leto 250€!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 04, 2006 22:31 
Citiram:
Jaz imam kartico od DigitAlb (t). http://www.pulsat.com , tu sem jo nazadnje vzel.
Pigvin, kakšne imaš izkušnje kupovanja pri njih? In kako je potem z pošiljanjem kartice. Slišal sem, da ti jo lahko na carini uničijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 04, 2006 22:36 
Nič ne vem o tem. Naročil, plačal, dobil in zadeva dela, to je vse kar vem. Zdej je 160 eur za 6 mesecev, to pomeni da so podražil od takrat ko sem jaz vzel za ene 10 k sit za 6 mesecev. Verjetno zaradi tistih novih kanalov, neki en fuzbal, itak ne gledam tega šmorna.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited