Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 08, 2024 18:47

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 62 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 31, 2004 10:25 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 14:32
Prispevkov: 13
@sharky, uporabljam samo irdeto modul. Sicer pa se mi dozdeva, da je premnogokrat pomembno le, koliko programov si naložil, četudi te v resnici mnogi prav dosti ne zanimajo. Tak je moj občutek, skoraj prepričan sem, da se dosti ne varam. Zaradi tega ne zapravljam denarja za dodatne module. Pozdrav. tone

_________________
tone


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 31, 2004 14:10 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 15:33
Prispevkov: 207
YO!

Kar se tiče nalaganja programov oziroma softwerja na module po pravic povedan dela moj kolega (svašta probava), men je bolj všeč hardware in rad sprobavam novitete :lol:

lp,

Sharky

_________________
1.Sprejemnik: Vsi tahudi :)
2.Krožnik: Centrièna 8 segmentna 3,6 metra in Gibertini 1,2 metra, 2x 100cm offset
3. LNB: Chaparral 0,4 dB + C-Band, Sharp 0,4 dB in INVACOM 0,3dB in vsi moĹľni CAM moduli in kartice :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Dreambox vs. Humax5400z
OdgovorObjavljeno: So Feb 21, 2004 9:15 
Pozdrav.
Sam imam Humax-a, dobra stvar. dela skor vse kar hočeš , samo moduli so problem. Slišal sem da na Dreambox-u dela pravtako kar si poželi srce, zato sem že razmišlal o nakupu. Pa mi je negdo pršepnil, da tako faj stvar pa spet ni. manda jo skrešaš za stavo. Bo treba počakat, bo čas pokazal. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 21, 2004 11:19 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 17:45
Prispevkov: 200
Saj se v vsakem cenovnem razredu se najde kaj pametnega, zdaj pa če maš ss2 ali DM...
Pri software odklepanju si pač lahk daš samodejno updata-nje softcam-ov, a vedno najdeš kak nov problem..., Pri resiverjih je pač tako, da si morš vzet par minut več za posodobitem modulov oz. kart!!

Vsaka strav ma kaj dobrega in kaj slabega, odvisno je sam kolk si prpravljen dat za material na začetku! :roll:

_________________
www.wlan-sat.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 21, 2004 23:17 
kupis dream in ne rabis nobenih kartic,modulov,programatorjev in sploh ni tak bav bav, zadostuje minimalno znanje in gledas.....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 21, 2004 23:49 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
@Qusar
dreambox si predstavljaj kot racunalnik. That's it :)

zazeljeno je le znanje linuxa, ni pa nujno. obstajajo readme-ji :)

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Ne vem kaj bi.
OdgovorObjavljeno: Po Feb 23, 2004 20:12 
Res ne vem kaj bi. Do sedaj sem imel Humaxa 5400z. stvar dela sicer dobro semo ful nadležen je kartice programerat. Pa sem si mislil. Kupi si Dreambox. Zato fantje prosim na plan z argumenti. Zanima me še če mi lahko kdo na kratko pove, kako na Dreambox-u sploh poteka odklepanje zaprtih sistemov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: QUADRO 9100
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 25, 2004 12:22 
Pozdravljeni !

Tudi jaz se odločam o zamenjavi analogne v digitalno in prebiram vse zanimive informacije, kaj izbrati iz ponudbe ? Priznam, da je težavno ker je kar ogromno stvari potrebnih, da bi seveda lahko čim več programov oziroma setelitev gledal.
Nagibam se k rešitvi ki jo je predlagal sharky :
Za mal dnarja pa velik slike in muske je QUADRO 9100 zakon z Matrix Reloudet Cam modulom, ki dela super.
Prebral sem si tudi predstavitev QUADRO 9100 ne nekem drugem forumu.
Zanima me sedaj :
- katere ostale komponente bi še potreboval za ta reciver
- velikost krožnika
- vrsta LNB-ja
- ali vrtlijivi krožnik ali več LNB-jov
- kako je z nadgradjo tega paketa
- koliko cenovno stane, glede na to da moram zamenjati vse razen kabla

LP james


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Quadro
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 25, 2004 15:42 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Torej, najboljša varianta je Quadro z MR, motor sg 2100, antena 90 Triax, LNB . Imam na zalogi, za ceno me pa pokliči 041 266-494.

Primož PINOSAT
www.pinosat-sp.si


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 62 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited